Рішення №98 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 29 липня 2016 року                                                      № 98

Про затвердження програми

розвитку малого та середнього

підприємництва у Бобринецькому

районі на 2016-2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”, на підставі клопотання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації               Кузьмічової М.С. “Про затвердження програми розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2016-2018 роки”

1. Затвердити програму розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2016-2018 роки (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації забезпечити координацію роботи відповідальних виконавців Програми, запровадити моніторинг стану її виконання та під час внесення змін до районного бюджету на 2016 рік і при формуванні районного бюджету на 2017-2018 роки внести зміни до них та передбачити видатки на фінансування заходів програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки.

3. Рекомендувати сільським головам розробити сільські програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2016-2018 роки.

4. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2013-2015 роки, затверджену рішенням двадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 24 квітня 2013 року №283, як таку, що виконана та втратила термін дії.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                                   О.ГАДЕМСЬКА