Статті

Рішення №112 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 112

м.Бобринець

Про затвердження Статуту комунального закладу

Бобринецького районного будинку дитячої творчості

Бобринецької районної ради у новій редакції

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України “Про освіту”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, з метою приведення Статуту до вимог чинного законодавства

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут комунального закладу Бобринецького районного будинку дитячої творчості Бобринецької районної ради у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                              О.ГАДЕМСЬКА

До уваги громадян