Статті

Рішення №114 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 114

м.Бобринець

Про внесення змін до програми

економічного і соціального розвитку

Бобринецького району на 2016 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 91 Бюджетного кодексу України, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 29, 37 Закону України “Про автомобільний транспорт”, статей 12, 13 Закону України “Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту”, статті 13 Закону України “Про охорону дитинства”, статті 38 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, статті 6 Закону України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, статті 12 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, постанов Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування” та від 16 серпня 1994 року № 555 “Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354”, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2016 рік”, затвердженої рішенням другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 12

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2016 рік” взяти до відома.

2. Внести зміни до пункту 1 “Розвиток транспортно – транзитного потенціалу” розділу ІІІ “Територіальна соціально – економічна інтеграція і просторовий розвиток” програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2016 рік доповнивши:

абзацом шостим в частині “3) основні завдання”:

- “забезпечення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян сільської місцевості транспортом загального користування у  внутрішньо обласному  сполученні;”

абзацом другим в частині “4) ресурсне забезпечення”:

- “фінансування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян сільської місцевості транспортом загального користування у  внутрішньо обласному  сполученні буде здійснюватися за рахунок місцевих бюджетів”.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

Голова районної ради                                                                   О.ГАДЕМСЬКА

До уваги громадян