Рішення №119 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 29 липня 2016 року                                                      № 119

Про хід виконання районної програми

забезпечення готовності до використання

за призначенням існуючого фонду захисних

споруд цивільної оборони, утримання їх у

належному стані та спорудження нових

захисних споруд у Бобринецькому районі на

2007-2011 роки та на період до 2016 року за 2015 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кодексу цивільного захисту України, на виконання Закону України “Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки”, з метою забезпечення вирішення проблем району по запобіганню надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання районної програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року за 2015 рік” взяти до відома.

2. Відзначити, що у 2015 році та протягом І кварталу 2016 року Бобринецькою районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань районної програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, сільським радам, керівникам підприємств і організацій забезпечити безумовне виконання заходів Програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року.

4. Взяти до уваги, що виконання завдань Програми у 2015 році та протягом І кварталу 2016 року здійснювалось в умовах проведення антитерористичної операції в Україні, обмеження видатків на державному рівні на реалізацію проектів і заходів регіонального значення. Дані фактори не могли бути враховані на етапі формування Програми.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                                   О.ГАДЕМСЬКА