Рішення №120 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 29 липня 2016 року                                                      № 120

Про звіт про виконання програми

“Центральний регіон – 2015. Програма

розвитку Бобринецького району

на 2011-2015 роки”

Відповідно до пункту 16 частини першщої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про звіт про виконання програми “Центральний регіон – 2015. Програма розвитку Бобринецького району на 2011-2015 роки”

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації        Кузьмічової М.С. “Про звіт про виконання програми “Центральний регіон – 2015. Програма розвитку Бобринецького району на 2011-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю програму “Центральний регіон – 2015. Програма розвитку Бобринецького району на 2011-2015 роки”, затверджену рішенням двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради від 20 грудня 2013 року № 356, як таку, що втратила термін дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                              О.ГАДЕМСЬКА