Рішення №125 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 29 липня 2016 року                                                      № 125

Про хід виконання районної програми

підготовки медичних працівників та

поліпшення їх соціального захисту на

2012-2016 роки за І півріччя 2016 року

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Кіровоградської обласної ради від 28 грудня 2011 року № 240 “Про затвердження обласної програми підготовки медичних працівників та поліпшення соціального захисту  на 2012-2016 роки”, рішення тринадцятої сесії районної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року № 164 “Про затвердження районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки за І півріччя 2016 року”

1. Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки за І півріччя 2016 року” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній держаній адміністрації передбачити Бобринецькій центральній районній лікарні асигнування на виконання заходів районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки для впровадження проектно-кошторисної документації на службове приміщення за адресою пров. В.Порика 6, м.Бобринець.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                            О.ГАДЕМСЬКА