Статті

Про затвердження списку присяжних

Бобринецького районного суду

Кіровоградської області

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 4 статті 64 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” від 02 червня 2016 року № 1402-VІІІІ, на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області від 01 листопада 2016 року № 19-2241-3, за згодою громадян бути присяжними, які постійно проживають на території Бобринецького району, на яку поширюється юрисдикція окружного суду, відповідають вимогам статті 65 визначеного Закону, з метою забезпечення згідно з Конституцією України безпосередньої участі народу у здійснені правосуддя

1. Затвердити список присяжних, які є громадянами України, постійно проживають на території Бобринецького району, на яку поширюється юрисдикція окружного суду, відповідають вимогам статті 65 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” від 02 червня 2016 року № 1401-VІІІ, та надали згоду бути присяжними, у кількості 21 особи (додається).

2. Список присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області затвердити один раз на три роки і переглядати у разі необхідності за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.

3. Сформований та затверджений список присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області надіслати на адресу Бобринецького районного суду Кіровоградської області та на адресу територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області.

4. Список присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області опублікувати в Бобринецькій районній газеті “Честь хлібороба”.

5.Визнати таким, що втратило чинність рішення шостої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 29 липня 2016 року № 93 “Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області”.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

до рішення восьмої сесії

приватний підприємець

Гура