Розпорядження голови районної ради від 22 листопада 2016 року № 73-гр.

ГОЛОВИ БОБРИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 22 листопада 2016 року                              № 73 – гр

Про підготовку засідання

Координаційної ради з питань

місцевого самоврядування

при голові районної ради

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради

1.Скликати засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради 25 листопада 2016 року.

Засідання провести об 11 годині 00 хв. в малій залі Бобринецької районної ради.

2.Виконавчому апарату Бобринецької районної ради підготувати засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради .

3.Запросити на засідання Координаційної ради: сільських голів,  голову Бобринецької районної державної адміністрації, начальника управління соціального захисту населення, начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації.

Голова районної ради                                    О.ГАДЕМСЬКА