Статті

Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Честь хлібороба”...

вносить голова

Бобринецької районної ради

Восьма сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 21 грудня 2016 року                                                              № __

Про реформування друкованого засобу

масової інформації газети “Честь хлібороба”

та редакції Бобринецького редакційно-видавничого

об’єднання “Новий день”

Відповідно до частини 2 статті 43, частин 4, 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, статей 20, 21 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, Цивільного та Господарського кодексів України, на підставі клопотанння Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” від 30 листопада 2016 року № 37, з метою дотримання вимог Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”

1.Укласти угоду про зміну засновника та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації газети “Честь хлібороба” та редакції Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” після її перетворення відповідно до вимог Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” та вимог цивільного законодавства України у суб’єкт господарювання.

2.Виконання функцій комісії з перетворення редакції Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” покласти на головного редактора Леуса Ігоря Сергійовича.

3. Головному редактору редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” Леусу Ігорю Сергійовичу:

3.1.Після прийняття рішення провести процедуру реорганізації РВО “Новий день” шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог чинного законодавства України.

3.2.У встановлений строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” шляхом її перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

3.3.Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА