Рішення №1 від 11.11.2015р.

Перша сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 11 листопада 2015 року                             № 1

м. Бобринець

Про визнання повноважень депутатів Бобринецької районної

ради сьомого скликання

Відповідно статей 43, 46, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови Бобринецької районної виборчої комісії Кіровоградської області Бойко Г.О.

1. Інформацію голови Бобринецької районної виборчої комісії Кіровоградської області Бойко Г.О. про підсумки місцевих виборів і визнання повноважень депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання прийняти до відома.

2. Визнати повноваження депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Голова Бобринецької

районної виборчої комісії                                                      Г.БОЙКО

Перша сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 11 листопада 2015 року                             № 2

м. Бобринець

Про звіт підготовчої

депутатської групи

Відповідно до пункту 3.3.1. Регламенту Бобринецької районної ради, заслухавши звіт голови підготовчої депутатської групи, депутата Бобринецької районної ради сьомого скликання від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Рибачук Н.В.

1. Звіт голови підготовчої депутатської групи, депутата Бобринецької районної ради сьомого скликання від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Рибачук Н.В., взяти до відома.

Голова Бобринецької

районної виборчої комісії                                                       Г.БОЙКО