Рішення № 12 від 18.12.2015р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року                                                               № 12

Про затвердження програми

економічного і соціального розвитку

Бобринецького району на 2016 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі клопотання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2016 рік”

1.Затвердити програму економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2016 рік (додається).

Взяти до уваги, що:

1) під час формування програми на 2016 рік враховувались чинники, які матимуть вплив на умови її реалізації, зокрема:

ускладнення суспільно-політичної та економічної ситуації у державі через проведення антитерористичної операції у східних регіонах України;

погіршення торгівельно-економічних зв’язків із Російською Федерацією;

наявність обмежень щодо споживання природного газу і електроенергії;

дія нормативно-правових актів України щодо значного скорочення видатків Державного бюджету України інвестиційного спрямування на регіональний розвиток;

значне коливання курсу гривні до вільноконвертованих валют в Україні;

2) реалізація інвестиційних проектів та соціальних заходів, які визначені програмою на 2016 рік, буде здійснюватися виключно у межах наявних можливостей бюджетів різних рівнів, коштів міжнародної технічної допомоги, інвесторів та з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

3.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, Бобринецькій міській об’єднаній територіальній громаді та сільським радам району вжити необхідні заходи щодо:

1) забезпечення виконання основних завдань і показників, визначених програмою на 2016 рік, внесення, у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень і змін до неї з урахуванням впровадження в Україні реформ у різних галузях економіки і сферах діяльності тощо;

2) врахування основних завдань і показників програми на 2016 рік при затвердженні програм економічного і соціального розвитку Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад району на 2016 рік;

3) координації роботи та взаємодії із керівництвом підприємств, установ і організацій роботодавців, громадських організацій з виконання завдань програми на 2016 рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на всі постійні комісії Бобринецької районної ради.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА