Рішення № 22 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року                                                               № 22

Про затвердження технічної

документації по нормативній

грошовій оцінці земельних ділянок

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”, враховуючи подання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію виконуючої обов'язки начальника відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі Гавриленко Ю.А. “Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок”

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, зазначену у переліку згідно з додатком, а саме :

1.1. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок загальною площею 4,4395 га, наданої в оренду гр. Івашині Володимиру Олексійовичу для рибогосподарських потреб на території Куйбишевської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

1.2. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок загальною площею 28,1688 га, для продажу права оренди терміном на 10 років на земельних торгах в формі аукціону для рибогосподарських потреб на території Володимиро-Іллінської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

1.3. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок загальною площею 23,5000 га, наданих в оренду гр. Яровцю Володимиру Федоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новоградівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА