Рішення № 24 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року                                                               № 24

Про стан виконання районної програми

забезпечення діяльності кримінально-виконавчої

інспекції та попередження росту рецидивної

злочинності за 2012-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про Державну кримінально-виконавчу службу України”, заслухавши інформацію начальника Бобринецького МВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області Ткаченка Ю.М. “Про хід виконання районної програми забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності за 2012-2015 роки”, з метою ефективної реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та адміністративних стягнень, профілактики злочинності та правопорушень шляхом розроблення, здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь

1. Інформацію начальника Бобринецького РВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області Ткаченка Ю.М. “Про стан виконання районної програми забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності за 2012-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2012-2015 роки, затверджену рішенням одинадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 30 рудня 2011 року № 132, у зв’язку із закінченням терміну дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА