Рішення № 29 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року                                                               № 29

Про стан виконання районної програми

“Освітній округ 2012-2015”

Відповідно статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про загальну середню освіту”, заслухавши інформацію начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про стан виконання районної програми “Освітній округ  2012-2015”

1. Інформацію начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про стан виконання районної програми “Освітній округ 2012-2015” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму “Освітній округ 2012-2015”, затверджену рішенням десятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від       25 листопада 2011 року № 126, у зв’язку із закінченням терміну дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА