Статті

Рішення № 32 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 32

м.Бобринець

Про стан виконання районної

програми забезпечення загальноосвітніх

закладів сучасними технологічними

засобами навчання з природничо-математичних

і технологічних дисциплін за 2011-2015 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання комплексної програми забезпечення загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 13 липня 2004 року № 905, районної програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технологічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 липня 2012 року № 190, на підставі клопотання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про стан виконання районної програми забезпечення загальноосвітніх закладів сучасними технологічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін за 2011-2015 роки”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про стан виконання районної програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технологічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін за 2011-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технологічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін на 2011-2015 роки, затверджену рішенням п’ятнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 липня 2012 року № 190, як таку, що виконана.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА