Статті

Рішення № 40 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 40

 

м.Бобринець

Про Положення про матеріальне

стимулювання працівників

Бобринецької районної ради

 

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 43, пункту 11 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, із змінами та доповненнями

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про матеріальне стимулювання працівників Бобринецької районної ради (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування.

 

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення другої сесії Бобринецької районної ради

сьомого скликання

18 грудня 2015 року № 40

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про матеріальне стимулювання працівників

Бобринецької районної ради

Дане положення передбачає матеріальне стимулювання працівників Бобринецької районної ради за безумовне виконання покладених на них обов’язків, поліпшення якості роботи виконавчої дисципліни, проявлену творчу активність та ініціативу, направлену на створення у колективі високої відповідальності, підвищення результативності роботи Бобринецької районної ради за рахунок високої організації роботи.

Порядок матеріального стимулювання

працівників районної ради

1.Голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради,начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, завідувач сектора виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради, спеціалісти та службовці, працівники районної ради преміюються відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, із змінами та доповненнями.

2.Преміюванню підлягають голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, завідувач сектора виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради, спеціалісти, службовці та інші категорії працівників ради.

3.Преміювання працівників проводиться за поточний місяць. Розмір премії кожному працівнику, залежно від їх особистого вкладу у загальні результати роботи визначає голова районної ради.

4.Голові районної ради, заступнику голови районної ради, керуючому справами виконавчого апарату, начальнику організаційного відділу, завідувачу сектора, головному бухгалтеру, спеціалістам, службовцям та іншим працівникам районної ради встановити надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу  з урахуванням надбавки за ранг  посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років. У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни ці надбавки скасовуються або зменшуються. Надбавка працівникам виплачується за поточний місяць.

Надання матеріальної допомоги

1.Відповідно до статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, із змінами та доповненнями,  надавати працівникам Бобринецької районної ради, в тому числі голові районної ради, заступнику голови районної ради, керуючому справами виконавчого апарату районної ради, начальнику організаційного відділу, завідувачу сектора, головному бухгалтеру, спеціалістам, службовцям та іншим працівникам апарату районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника у межах затверджених видатків на оплату праці.

2.Головному бухгалтеру забезпечити рівномірне фінансування видатків на оплату праці працівників Бобринецької районної ради.

_______________________

 

До уваги громадян