Статті

Рішення № 46 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 46

м.Бобринець

Про погодження з пропозиціями щодо

закріплення депутатів Бобринецької

районної ради сьомого скликання за

виборчими округами Бобринецького

району

Відповідно до статті 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 11 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, з метою сприяння депутатам Бобринецької районної ради у виконанні депутатських повноважень, підвищення ефективності роботи у виборчих округах, відповідно до пропозицій, які надійшли від депутатів

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодитись з пропозиціями та закріпити депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання за виборчими округами Бобринецького району (додається).

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Додаток

до рішення другої сесії Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року № 46

 

Закріплення депутатів

Бобринецької районної ради сьомого скликання

за виборчими округами Бобринецького району

 

№ з/п

Назва територіальної громади

Обраний депутат

по виборчому округу

Закріплений депутат за виборчим округом

1

Бобринецька міська об’єднана територіальна громада

-

Сабліна Н.А.

2

Бобринківська

Шевченко С.А.

Шевченко С.А.

3

Буховецька

-

Крутько Ю.М.

4

Василівська

Рижков О.М.

Рижков О.М.

5

Веселівська

Скрипник І.В.

Скрипник І.В.

6

Верхньо-Інгульська

Олексієнко Л.Й.

Олексієнко Л.Й.

7

Витязівська

-

Різанов М.С.

8

Володимиро-Іллінська

Гадемська О.А.

Гадемська О.А.

9

Кетрисанівська

-

Бергер С.В.

10

Костомарівська

Литвиненко І.М.

Литвиненко І.М.

11

Куйбишевська

Івашина В.В.

Івашина В.В.

12

Мар’янівська

Цесарський А.Ю.

Цесарський А.Ю.

13

Миколо-Бабанська

Ємельянов О.В.,

Корінський В.В.

Ємельянов О.В.,

Корінський В.В.

14

Новомиколаївська

Бергер С.В.

Бергер С.В.

15

Новоградівська

Іванов В.М.

Іванов В.М

16

Олексіївська

Гура В.Г.,

Дерев’янко М.М.

Гура В.Г.,

Дерев’янко М.М.

17

Павлогірківська

-

Рибачук Н.В.

18

Рощахівська

Бобух А.Г.

Бобух А.Г.

19

Свердлівська

Німенко С.І.

Німенко С.І.

20

Солонцюватська

Штурко Г.А.

Штурко Г.А.

21

Сугокліївська

Косенко С.О.

Косенко С.О.

22

Тарасівська

Романюк В.А.

Романюк В.А.

23

Федіївська

Савченко З.Д.

Савченко З.Д.

24

Чарівненська

-

Секрет З.Ф.

25

Червонозорівська

Цесарська Л.Н.

Цесарська Л.Н.

_____________________

 

До уваги громадян