Рішення №51

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 26 лютого 2016 року                                                              № 51

Про затвердження програми

розвитку ринку Бобринецького

району на 2016-2020 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на підставі клопотання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про затвердження програми розвитку ринку Бобринецького району на 2016-2020 роки”

1. Затвердити програму розвитку ринку Бобринецького району на  2016-2020 роки (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснювати контроль за виконанням Бобринецькою міською об’єднаною територіальною громадою основних завдань, які визначено Програмою, при затвердженні нею правил торгівлі на ринку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА