Рішення №52

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 26 лютого 2016 року                                                              № 52

Про затвердження районної програми

цивільного захисту Бобринецького

району на 2016-2020 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 29 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 19 Кодексу цивільного захисту України, Стратегії розвитку Бобринецького району на період до 2020 року, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С., з метою захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, послідовного зниження ризику їх виникнення, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища та населених пунктів від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері цивільного захисту

1. Затвердити районну програму цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації визначити управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації відповідальним за координацію роботи, організацію виконання, контроль та аналіз виконання заходів, передбачених Програмою.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, територіальним органам міністерств і відомств України в районі, органам місцевого самоврядування, підприємствам, закладам забезпечити виконання Програми відповідно до повноважень та встановлених термінів.

4. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю Комплексну програму запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Бобринецькому районі на 2006-2010 роки та на період до 2015 року, затверджену рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради четвертого скликання від 04 листопада 2005 року № 521, як таку, що втратила чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА