рішення №53

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 26 лютого 2016 року                                                              № 53

Про стан виконання районної комплексної

програми соціальної підтримки сімей

загиблих учасників антитерористичної

операції, військовослужбовців і поранених

учасників АТО та вшанування пам’яті

загиблих на 2014-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”, Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про стан виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки”

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про стан виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки, затверджену рішенням тридцять другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 31 жовтня 2014 року № 471, термін дії якої закінчився.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА