Статті

Рішення №56

 

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 лютого 2016 року                                                              № 56

 

м.Бобринець

 

Про стан виконання районної програми

забезпечення соціальним та впорядкованим

житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених

батьківського піклування, осіб з їх числа

на період до 2015 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 16 грудня 2011 року №1163 “Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні”, законів України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, “Про охорону дитинства”, “Про житловий фонд соціального призначення”, “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, Загальнодержавної програми “Національних план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини”, рішення дев’ятнадцятої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року № 416 “Про затвердження обласної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року”, рішення двадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 24 квітня 2013 року № 282 “Про забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року”, заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації Неклеси Л.А., з метою реалізації права дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на отримання житла

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації Неклеси Л.А. “Про стан виконання районної програми забезпеченням соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року, затверджену рішенням двадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 24 квітня 2013 року № 282, як таку, що виконана.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

 

Голова районної ради                                                                 О. ГАДЕМСЬКА

 

До уваги громадян