Статті

Рішення №57

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 лютого 2016 року                                                              № 57

м.Бобринець

 

Про хід виконання районної програми по

реалізації в районі Національного плану

дій щодо реалізації Конвенції ООН про права

дитини на період до 2016 року у 2015 році

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України “Про Загальнодержавну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року” від 05 березня 2009 року № 1065-VI, рішення другої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 09 грудня 2010 року № 30 “Про обласну програму по реалізації в області Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року № 38 “Про районну програму по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року”, заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації Неклеси Л.А. “Про хід виконання районної програми по реалізації в районні Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року у 2015 році”, з метою захисту прав та інтересів дітей на території району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації Неклеси Л.А. “Про хід виконання районної програми по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року у 2015 році” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

тримати на постійному контролі питання захисту прав та інтересів дітей у районі, подолання негативних явищ у підлітковому середовищі;

передбачати кошти у районному бюджеті на виконання районної Програми, а також залучати кошти із джерел, не заборонених чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                       О. ГАДЕМСЬКА

 

До уваги громадян