Статті

Рішення №58

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 лютого 2016 року                                                              № 58

 

м.Бобринець

 

Про стан виконання районної програми

“Ліси України” за 2007-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, заслухавши інформацію лісничого Бобринецького лісництва Державного підприємства “Долинське лісове господарство” Богданова Д.Л. “Про стан виконання районної програми “Ліси України” за 2007-2015 роки”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію лісничого Бобринецького лісництва ДП “Долинське лісове господарство” Богданова Д.Л. “Про стан виконання районної програми “Ліси України” за 2007-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму “Ліси України” на 2007-2015 роки, затверджену рішенням восьмої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання  від           25 квітня 2007 року № 92, як таку, що виконана.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА

 

До уваги громадян