Рішення №76

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 26 лютого 2016 року                                                              № 76

Про звіт про фінансово-господарську

діяльність Бобринецького редакційно-

видавничого об’єднання “Новий день”

за 2015 рік

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт головного редактора Бобринецького редакційного-видавничого об’єднання “Новий день” Леуса І.С. “Про фінансово-господарську діяльність Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” за 2015 рік”

1. Звіт головного редактора Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” Леуса І.С. “Про фінансово-господарську діяльність Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” за 2015 рік” взяти до відома.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА