Розпорядження голови районної ради від 23 березня 2016р. №23-гр

Про  підготовку до семінару-навчання

у Бобринецькій районній раді для

посадових осіб місцевого самоврядування

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1.Провести семінар- навчання у Бобринецькій районній раді для посадових осіб місцевого самоврядування  23 березеня 2016 року.

Семінар-навчання провести о 9.00 годині  в малій залі Бобринецької районної  ради.

2.Виконавчому апарату Бобринецької районної ради підготувати семінар-навчання для посадових осіб місцевого самоврядування у Бобринецькій районній раді та сформувати  порядок денний семінару-навчання, відповідно до плану роботи.

3.Запросити на семінар-навчання міського та сільських голів, секретарів міської та сільських рад.

Голова  районної ради                                    О.ГАДЕМСЬКА

семінару- навчання

для посадових осіб місцевого самоврядування  у Бобринецькій районній раді

від 23 березня 2016 року

Порядок денний:

1.Про методичні роз’яснення щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Інформація Іванової Н.В. керуючого справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради.

2.Про зміни у законодавстві щодо роботи із зверненнями громадян.

Інформація Гордової Л.  провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Бобринецької районної державної адміністрації.

3.Про  проведення на території Бобринецького району навчання з посадовами особами місцевого самоврядування Бобринецького району з метою виконання повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Інформація управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області.

Голова  районної ради                                    О.ГАДЕМСЬКА