Відбулося засідання постійної профільної комісії

12 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської.

Депутати зібралися з метою обговорення питань порядку денного чергової сесії районної ради, яка відбудеться 15 грудня.

Заслухавши доповідачів, депутати погодили внесення наступних питань на 13 сесію районної ради:

- Про призначення Клюя Ю.А. на посаду директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради;

- Про внесення змін до програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2017-2020 роки;

- Про результати виконання програми розвитку дошкільної освіти у Бобринецькому районі на 2014-2017 роки;

- Про результати виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року;

- Про затвердження програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки.

Під час засідання було заслухано начальника відділу управління персоналом апарату Бобринецької районної державної адміністрації Альону Почтар та начальника управління соціального захисту населення Бобринецької райдержадміністрації Катерину Матягіну.