Вшановуємо ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України.

Ми вклоняємо голову перед людьми, які стали в той далекий трагічний день між техногенною стихією та усім людством. Багатьох з них вже немає з нами. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам'ять про цих людей жила у наших серцях.

Щиро зичу героям-ліквідаторам та усім жителям Бобринеччини міцності духу, здоров'я і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою, голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська