Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

14 грудня, у великому залі адмінприміщення відбулися урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації аварії  на ЧАЕС. Захід відбувся за участі заступника голови районної ради Наталії Сабліної, першого заступника районної державної адміністрації Валентина Мельника, заступників міського голови Валентина Висоцького та Людмили Кривошеї, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій району, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Звертаючись до присутніх, Наталія Сабліна та Валентин Мельник зазначили, що чимало наших земляків приймали участь в ліквідації аварії, жертвуючи своїм життям і здоров’ям. Вони подякували ліквідаторам за їх велику відповідальність і жертовне виконання військового обов'язку та побажали їм міцного здоров’я, довгих років життя, миру та злагоди.

Привітав своїх побратимів і голова районної громадської організації “Спілка чорнобильців Бобринеччини” Станіслав Сандрак.

Учасники заходу вшанували пам’ять про загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

Місцеві аматори з почуттям глибокої вдячності і поваги виступили для присутніх з тематичними номерами.