Відбулася 13 сесія Бобринецької районної ради

Сьогодні, 15 грудня, за участі голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка, відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Олена Гадемська.

На сесії були присутні 19 депутатів районної ради. В роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів району, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

На початку пленарного засідання Олена Гадемська вручила Почесну Грамоту Бобринецької районної ради та райдержадміністрації депутату районної ради 7 скликання Корінському Віктору Васильовичу за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток народовладдя та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Далі депутати сформували порядок денний,  виключивши з нього три  питання:

- про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2018 рік;

-  про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці землі;

-   про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бобринецького району.

Депутати розглянули всі питання сформованого порядку денного.

До розгляду депутатам було запропоновано 18 проектів рішень. Серед них:

- про результати виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року,

- про затвердження програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки,

- про внесення змін до програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2017-2020 роки,

- про результати виконання програми розвитку дошкільної освіти у Бобринецькому районі на 2014-2017 роки,

- про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”,

- про встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1Г/калорію на опалювальний період 2017/2018 року,

- про план роботи Бобринецької районної ради на 2018 рік,

- про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 43,

- про визначення умов оплати праці,

- про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Бобринецької районної ради.

На сесії розглянуто питання змін до бюджету

На пленарному засіданні 13 сесії районної ради розглянуто питання, що стосується районного бюджету, а саме - внесення змін до рішення Бобринецької районної ради від 21 грудня 2016 року № 161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

Начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації Людмила Нестеренко проінформувала, що даним проектом рішення передбачено затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації, прийняті у міжсесійний період та, відповідно, збільшення як дохідної, так і видаткової частини бюджету.

Депутати працювали над прийняттям районної освітянської програми

Депутатами також було заслухано інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Олексія Різуна про затвердження районної програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2017-2021 роки.

Призначили нового керівника СК «Олімпієць»

На сесії районної ради депутати заслухали інформацію начальника відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Альони Почтар про призначення Клюя Ю.А. на посаду директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради. За призначення Юрія Клюя депутати проголосували одноголосно, так як він вже обіймав у минулому посаду директора стадіону та має неабиякий досвід щодо керівництва установою.

За результатами голосування депутати ухвалили 18 рішень

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

На 13 сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання районними обранцями прийнято 18 рішень.

Також, на прохання депутатів районної ради надати інформацію щодо криміногенної ситуації в районі перед присутніми виступили заступник керівника Новоукраїнської місцевої прокуратури Кіровоградської області Юрій Дульдієр та начальник Бобринецького відділу поліції Головного управління Нацполіції Валерій Григорчук.

Про стан справ з пожежами та загибеллю людей від них на території району в поточному році проінформував Володимир Лашкул – головний інспектор Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області.