Відбулася 15 позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 12 січня відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Олена Гадемська.

На сесії були присутні 16 депутатів районної ради, голови сільських рад району та інші. Депутати розглядали електронну петицію Рожкована С.М. «Про передачу міських шкіл у власність міської територіальної громади». Зазначена електронна петиція на протязі встановленого терміну набрала необхідну кількість голосів, відповідно до рішення Бобринецької районної ради 7 скликання від 19.09.2017 року №250 «Про затвердження Порядку подання та розгляду електронних петицій, адресованих Бобринецькій районній раді». Після обговорення електронної петиції депутати прийняли рішення її не підтримувати.