Златопільському ансамблю "Свердлівчанка" - 50 років

22 лютого в актовій залі КЗ «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» пройшли урочистості з нагоди 50-ї річниці створення народного аматорського фольклорного ансамблю “Свердлівчанка”.

Виконуючи календарно-обрядові пісні, “Свердлівчанка” лишається унікальним народним фольклорним автентичним колективом району, який нагадує про велике культурне надбання українського народу.

Привітати ювілярів завітали голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Гребень, представники районної школи мистецтв, голова Златопільської сільської ради Віктор Поліщук та жителі Златопільської громади.

За сумлінну працю, вагомий внесок у культурний розвиток, популяризацію національного мистецтва не лише на території району, області, а й на всеукраїнському рівні, високу виконавську майстерність та з нагоди 50-ї річниці, колектив народного аматорського фольклорного ансамблю «Свердлівчанка» Златопільського СБК нагороджено Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради, а учасниці колективу отримали цінні подарунки.