Привітали медичних працівників району з професійним святом

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. У всі часи шанували і заслужено цінували тих людей, хто справою свого життя обрав турботу про здоров'я людей.

14 червня, у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди  святкування Дня медичного працівника, участь в яких брала заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Багато теплих слів вдячності за нелегку працю почули працівники медичних закладів району. Так, Наталія Анатоліївна привітала лікарів з професійним днем, подякувавла  їм за чуйні серця, терпимість, доброту та побажала їм міцного здоров’я, радості, оптимізму, наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього нашого краю.

Головний лікар центральної районної лікарні Лариса Семенюк, головний лікар КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Наталія Кубенко й голова районної профспілкової організації профспілки працівників охорони здоров’я України Алла Деморацька також привітали своїх колег. Вони зазначили, що основа медичної роботи - це відповідальність, компетентність та повага до людини. Незважаючи на труднощі, лікарі залишаються відданими обраній професії.

Кращих медичних працівників району відзначено Грамотами райдержадміністрації та районної ради та Почесними подяками за багаторічну, сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Піснями, танцями та віршами вітали цього дня людей у білих халатах, бажаючи їм здоров’я, мирного неба, добробуту та злагоди в домівках, доброти та чуйності в серцях, мудрості та виваженості у роботі.