Оголошення про третю сесію. До вашої уваги перелік питань

ПЕРЕЛІК питань, які виносяться на розгляд третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 26 лютого 2016 року

Вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2015 року.

Інформація Нестеренко Л.М. – начальника фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації.

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 року №505 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

Інформація Нестеренко Л.М. – начальника фінансового управління Бобринецької  районної державної адміністрації.

3.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №47 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

4.Про затвердження програми розвитку ринку Бобринецького району на 2016-2020 роки

Інформація Кузьмічової М.С. – начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації.

5.Про затвердження районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

6. Про стан виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки.

Інформація Матягіної К.В. – начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації

7. Про затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки

8.Про стан виконання комплексної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини” на 2011-2015 роки” за 2015 рік та затвердження районної комплексної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини на 2016-2020 роки”.

Інформація Різуна О.Л. – начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації.

9. Про стан виконання районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року.

Інформація Неклеси Л.А. – начальника служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації

10.Про хід виконання районної програми по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року у 2015 році

11. Про стан виконання районної програми “Ліси України” за 2007-2015 роки.

Інформація Богданова Д.Л. – лісничого Бобринецького лісництва Державного підприємства “Долинське лісове господарство”.

12.Про стан виконання районної програми “Репродуктивне здоров’я населення на період до 2015 року”.

Інформація Семенюк Л.В. – головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні.

16. Про погодження відділу освіти районної державної адміністрації списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста району (котел КГБ-50).

17.Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2015 рік.

Інформація Миргородської Н.В. – завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району”.

18.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

Інформація Гончарука О.В. – начальника відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі.

Вносить голова Бобринецької районної ради:

19.Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

20.Про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради від 18 грудня 2015 року № 36 “Про президію Бобринецької районної ради”.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

21.Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 12 січня 2016 року № 3-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

22.Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2016 рік.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

23.Про типове Положення про Порядок преміювання працівників комунальних підприємств.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

24.Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

25. Про внесення змін до Статуту МКП “Дім Бобринець”.

Інформація Гречаного В.М. – директора МКП “Дім Бобринець”

26. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2015 рік.

Інформація Гречаного В.М. – директора МКП “Дім Бобринець”

27. Про внесення змін до Статуту КП “Інженерний центр”.

Інформація Андалюкевича О.В. – директора КП “Інженерний центр”

28. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2015 рік.

Інформація Андалюкевича О.В. – директора КП “Інженерний центр”.

29.Про звіт про фінансово-господарську діяльність Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” за 2015 рік.

Інформація Леуса І.С. – головного редактора Бобринецького РВО “Новий день”.

30. Про підготовку та організацію реформування РВО “Новий день”.

31. Різне.