Визначилися з питаннями, які розглядатимуться на третій сесії райради

12 лютого під головуванням Олени Гадемської відбулося засідання президії районної ради.

Під час засідання члени президії: Н.Сабліна, С.Косенко, Ю.Крутько, З.Секрет, Л.Цесарська, Н.Рибачук розглянули питання: Про скликання третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання; Про дату засідання постійних комісій Бобринецької районної ради; Про список запрошених для участі в пленарному засіданні третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання; Про перелік питань, які пропонуються включити до порядку денного третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання; Про визначення орієнтовної дати скликання четвертої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання; Про створення робочої групи з питання підготовки та організації реформування РВО “Новий день”.

Участь у роботі президії взяв голова райдержадміністрації С.Шевченко.

Розглядаючи питання, члени президії вирішили скликати третю сесію районної ради сьомого скликання – 26 лютого 2016 року о 10.00 годині.

Також визначилися із датою та часом проведення постійних комісій районної ради (див.ГРАФІК)

Погодивши список запрошених для участі в пленарному засіданні третьої сесії Бобринецької районної ради члени президії затвердили перелік питань, які пропонуються включити до порядку денного пленарного засідання (див.Оголошення)

На засіданні також обговорили питання необхідності створення робочої групи з питання підготовки та організації реформування РВО “Новий день”.

З даного питання голова райради Олена Гадемська зазначила, що на розгляд третьої сесії виноситься питання “Про підготовку та організацію реформування РВО “Новий день”, яке потребує детального аналізу та вивчення, тому запропоновала створити робочу групу з числа депутатів та посадових осіб виконавчого апарату районної ради для вивчення питання з підготовки та організації реформування РВО “Новий день”.

Детально обговоривши питання, члени президії погодилися із доцільністю створення робочої групи та обрали її склад: Н.А.Сабліна, заступник голови районної ради; Л.Є.Ковбасюк, начальник відділу з юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадянами апарату РДА (за згодою); О.В.Костюкова, головний спеціаліст з питань правової роботи виконавчого апарату районної ради; С.І.Німенко, представник від депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”; Л.Й.Олексієнко, представник від постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; М.С.Різанов, представник від постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; Н.В.Рибачук, голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”; З.Ф.Секрет, голова постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Насамкінець депутати визначилися із орієнтовною датою скликання четвертої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання. Так, планується, що пленарне засідання відбудеться 22 квітня 2016 року.