БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Президія районної ради

від 24 листопада 2017 року                                                                    №6

Про скликання

та проведення сесії

Відповідно до статей 55, 57 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання  від 18 грудня 2015 року № 36 “Про президію Бобринецької районної ради”

ПРЕЗИДІЯ ВИРІШИЛА:

1. Скликати тринадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання 15 грудня 2017 року. Засідання провести у великому залі адмінприміщення – 2 поверх.

2.Провести засідання постійних комісій районної ради:

- з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення – 8 грудня 2017 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

- з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту -  12 грудня 2017 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

- з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури - 13 грудня 2017 року о 09.00 годині в малій залі районної ради;

- з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою - 13 грудня 2017 року о 10.00 годині в малій залі районної ради.

3. Запросити осіб для участі в роботі тринадцятої сесії Бобринецької районної ради відповідно запропонованого списку.

4.Внести на розгляд тринадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання відповідно порядку денного.

5.Звернутись з листом до керівників правоохоронних органів Бобринецького району з проханням заслухати їх інформацію про стан криміногенної ситуації у Бобринецькому районі на пленарному засіданні тринадцятої сесії Бобринецької районної ради в “різних”.

6.Визначити орієнтовну дату скликання чергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання – 10 березня 2018 року.

9. Відзначити Почесною грамотою Бобринецької районної державної адміністрації та Бобринецької районної ради депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання -Литвиненка І.М., Корінського В.В. та трьох депутатів сільських рад Грамотами Бобринецької районної державної адміністрації та Бобринецької районної ради.

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА