вносить голова Бобринецької районної ради

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від ___ __________ 2019 року                                                                   № ___

Про внесення змін до рішення районної

ради від 30 березня 2018 року № 287

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про доступ до публічної інформації”, з метою своєчасного та повного оприлюднення публічної інформації, розпорядником якої є Бобринецька районна рада

1. Внести зміни до пункту 3 Положення про офіційний веб-сайт Бобринецької районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет, затвердженого рішенням Бобринецької районної ради шостого скликання від 28 вересня 2011 року № 114 (зі змінами, внесеними рішенням районної ради від 30 березня 2018 року №287), виклавши його в новій редакції, а саме:

“3. Адреса веб-сайту Бобринецької районної ради у глобальній мережі Інтернет – http: bobrynecka-rayrada.gov.ua.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань  громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА