31 січня для працівників сільського господарства району був проведений семінар-тренінг на тему: “Про підсумки роботи агропромислового комплексу області у 2017 році, основні напрямки аграрної політики на 2018 рік”.

Участь у семінарі прийняли голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коренюк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Панібратець, аграрії району.

Про основні моменти розвитку аграрної сфери району у 2017 році та підсумки роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформував присутніх начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Панібратець.

Директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Сергій Коренюк розповів про стан справ у аграрній галузі Кіровоградщини за минулий рік, окреслив першочергові напрямки роботи працівників сільського господарства області у 2018 році та повідомив про фінансування програм держпідтримки аграрної сфери у поточному році.

Наостанок заходу, до присутніх звернулися представники від банківської системи області, які проінформували сільгоспвиробників про особливості роботи з аграрними розписками.