Вже стало доброю традицією щорічно під час весняних канікул поводити зліт молодих вчителів Бобринеччини.

25 березня у приміщенні Бобринецької гімназії відбувся 48-ий зліт молодих вчителів Бобринецького району, присвячений 80-річчю утворення Кіровоградської області та 100-річчю від дня народження Героя Соціалістичної праці, друга і соратника В.О. Сухомлинського Івана Гуровича Ткаченка.

Педагогів привітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, голова профспілки освітян району Лариса Цесарська.

У рамках зльоту відбувся районний конкурс серед молодих педагогів, в якому взяли участь Сергій Літвін – вчитель Рощахівської та Миколо-Бабанської шкіл та Ірина Шоколова – вихователь Бобринецького дошкільного закладу №1 «Сонечко».

Молоді педагоги, в атмосфері креативу та доброзичливості, представили на розсуд досвідчених вчителів, представників влади власні програми розвитку, а також розповіли про свої захоплення та продемонстрували таланти. Відповідно, Ірина Шоколова та Сергій Літвін отримали почесні звання «Міс освіта - 2019» та «Містер – освіта 2019».

Кожен молодий вчитель району отримав подарунки від освітянської профспілки, органів влади та місцевого самоврядування, міського та районного відділів освіти та спонсорів.

Місцеві аматори привітали педагогів району музичними виконаннями.

До уваги громадян