26 квітня 2019 року на площі Незалежності біля адміністративного приміщення відбувся мітинг-реквієм із вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

У заході прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, актив району.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено районну громадську організацію “Спілка Чорнобильців Бобринеччини” Грамотою Бобринецької районної державної адміністрації і Бобринецької районної ради.

Поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям та чорнобильцям.

У Свято-Миколаївському храмі відбулася поминальна панахида за загиблими ліквідаторами та жертвами аварії на ЧАЕС.