Новий рік – це свято, на яке чекають з особливим нетерпінням і діти, і дорослі. Саме в це свято трапляються всілякі дива і чарівні події. Ми завжди зустрічаємо їх зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят.

28 грудня, з наступаючими новорічно-різдвяними святами працівників Бобринецької районної ради, Бобринецької районної державної адміністрації та інших державних установ привітали артисти районного будинку культури. Такі привітання стали вже гарною традицією. Своїм веселим співом вони створили для всіх святкову атмосферу. Артисти виконували українські пісні, колядки та щедрівки, які були овіяні відчуттям свята та духом Різдва.

На завершення голова районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний подякували артистам за чудове дійство та привітали всіх з наступаючими святами. Побажали здоров'я, процвітання та миру і вручили колядникам гостинці.

Подякувавши за чудові вітання, запросили колядників приходити поколядувати і на наступний рік.