Звіт про відстеження регуляторного акту: проекту рішення Бобринецької районної ради “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району”

Звіт про відстеження

 

1.Вид та назва регуляторного акта:

проект рішення Бобринецької районної ради “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району”.

2.Назва виконавця заходів з відстеження:

постійна комісія Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

3.Цілі прийняття акта:

- безумовне виконання норм чинного законодавства України;

- підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району;

- удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму при проведенні конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району;

- забезпечення прозорості та відкритості процедури надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

до набрання чинності регуляторним актом 19 червня 2018 року.

5.Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичні.

7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: на основі бухгалтерського обліку балансоутримувачів Бобринецької районної ради: “Дім Бобринець”, Бобринецька центральна районна лікарня, КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”.

Консультації з представниками мікро- та малого підприємництва щодо оцінки впливу регулювання:

-                     робочі зустрічі – за участю заступника голови Бобринецької районної ради, начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької РДА, директора МКП “Дім Бобринець” стосовно очікуваних результатів. Обговорено проект рішення районної ради щодо удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму при проведенні конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району та забезпечення прозорості та відкритості процедури надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

-         телефонні консультації- з економістом КЛЗ ЦПМСД, ФОП Музика І.Г., економіста ЦРЛ, ФОП Петров О.М.,ФОП Кошлецька К.Х. Обговорено проект рішення районної ради в частині забезпечення прозорості та відкритості процедури надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

- кількість суб’єктів малого підприємництва, на які поширюються регулювання – 11 (одиниць), у тому числі малого підприємництва- 11 одиниць;

- загальна площа орендованого майна для даних суб’єктів складає 408,1 кв.м;

- питома вага суб’єктів малого підприємництва у загальній кількості суб’єктів господарювання, на яких проблема справляє вплив – 100%.

- сумарні витрати малого підприємництва на виконання запланованого регулювання (обсяг коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарювання складе 49522,0 грн. за перший рік регулювання;

- всі суб’єкти малого підприємництва будуть проінформовані про рішення Бобринецької районної ради шляхом опублікування на офіційному веб-сайті районної ради http://bobr-rada.com.ua/index.php/regulyatorni-akti в установленому порядку.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначних цілей:

результати базового відстеженя регуляторного акта, проекту рішення  Бобринецької районної ради “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району” свідчать про те, що реалізація акта забезпечить ефективне використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, дотримання вимог чинного законодавства України щодо орендних відносин, удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму при проведенні конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району та забезпечення прозорості та відкритості процедури надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

 

 

 

Розробник: Бобринецька районна рада

проект регуляторного акта відповідає

принципам державної регуляторної політики

та вимогам Закону України “Про засади державної

регуляторної політики у сфері господарської

діяльності”

 

 

19 червня 2018 року

Заступник голови районної ради                                     Н.САБЛІНА

 

Рішення №5 від 11 червня 2018 року Президії районної ради 7 скликання

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Президія районної ради

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 червня 2018 року                                                                          № 5

м.Бобринець

 

Про скликання

та проведення сесії

 

Відповідно до статей 55, 57 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 36 “Про президію Бобринецької районної ради”

 

ПРЕЗИДІЯ

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити дату скликання вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання – “_22_” червня 2018 року о 10.00 годині. Засідання провести у малій залі адміністративного приміщення (3 поверх).

2. Рекомендувати депутатам районної ради внести на розгляд пленарного засідання вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання запропонований перелік питань, що додається (додаток 1).

3. Погодити дату проведення засідань постійних комісій районної ради:

з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури – 20 червня 2018 року о 09.00 годині в малій залі районної ради;

з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту – 20 червня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою – 21 червня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення – 21 червня 2018 року о 11.00 годині в малій залі районної ради.

2

 

4. Погодити список запрошених осіб для участі в роботі вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради (додаток 2).

 

 

 

Голова районної ради                                                             О.ГАДЕМСЬКА

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення Президії

від 11 червня 2018 року № 5

 

ПЕРЕЛІК

питань, які вносяться на розгляд вісімнадцятої сесії

Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

 

Вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації:

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Інформує Гончарук О.В. – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

4. Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

5. Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2017 рік.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

6. Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

Вносить голова Бобринецької районної ради:

7. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

8. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2017 рік.

Продовження додатка 1

Інформує Андалюкевич О.В. – директор комунального підприємства “Інженерний центр”.

9. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2017 рік.

Інформує Гречаний В.М. – директор малого комунального підприємства “Дім Бобринець”.

10. Різне.

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення Президії

від 11 червня 2018 року № 5

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

Алексеєнко Руслан Сергійович – начальник Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Винник Олександр Леонідович – начальник 24 ДПРЧ управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Гладуняк Віталій Миколайович – виконуючий обов’язки заступника начальника Бобринецького відділення Новоукраїнської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Кіровоградській області;

Гончарук Олег Вікторович – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області;

Гребенюк Інна Андріївна – голова Бобринецької ветеранської організації;

Григорчук Валерій Сильвестрович – начальник Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, підполковник поліції;

Капітоненко Микола Петрович військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату;

Коваленко Олег Іванович – начальник Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури;

Кубенко Наталія Володимирівна – головний лікар комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”;

Лашкул Володимир Георгійович – головний інспектор Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області;

Леус Ігор Сергійович – директор (головний редактор) ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день”;

Пітенко Віталій Анатолійович виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Бобринецькому районі;

Пріхно Валентина Миколаївна – начальник управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому районі;

Семенюк Лариса Віталіївна – головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні;

Синьогуб Андрій Михайлович – начальник Бобринецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Продовження додатка 2

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

Бобринецька районна державна адміністрація:

Тертичний Олег Васильович – голова Бобринецької районної державної адміністрації

Сопільняк Людмила Олексіївна – заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації

Карпова Галина Юріївна – керівник апарату Бобринецької  районної державної адміністрації

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

Ковбасюк Людмила Євгеніївна – начальник відділу з юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадянами апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Хоружа Любов Миколаївна – начальник загального відділу апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Гребень Лариса Олександрівна – начальник відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації

Неклеса Лілія Анатоліївна – начальник служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації

Славінська Ірина Василівна – начальник архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації

Панібратець Петро Іванович – начальник управління агропромислового Бобринецької розвитку районної державної адміністрації

 

 

Продовження додатка 2

 

 

Список

запрошених осіб, що інформують на пленарному засіданні

вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

 

Андалюкевич Олег Володимирович – директор комунального підприємства “Інженерний центр”

Гончарук Олег Вікторович – начальник відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

Гречаний Віктор Миколайович – директор малого комунального підприємства “Дім Бобринець”

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

 

 

Продовження додатка 2

 

Список

міського та сільських голів Бобринецького району, запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

з/п

Назва ради

П.І.Б. голови

1

Бобринецька міська рада

Сніжко Валерій Вадимович

2

Апрелівська

(Володимиро-Іллінська)

Гартман Наталія Вікторівна

3

Благодатненська

(Куйбишевська)

Денисова Валентина Миколаївна

4

Бобринківська

Утулова Марина Іванівна

5

Буховецька

Гурдиш Дмитро Юрійович

6

Василівська

Курач Валентин Петрович

7

Веселівська

Секрет Констянтин Леонідович

8

Верхньоінгульська

Руденко Олена Станіславівна

9

Витязівська

Погосян Аветік Артакович

10

Златопільська

(Свердлівська)

Поліщук Віктор Васильович

11

Кетрисанівська

Червоняк Олександр Васильович

12

Костомарівська

Ільчишина Галина Петрівна

13

Кривоносівська

(Червонозорівська)

Копотій Людмила Миколаївна

14

Мар”янівська

Цидуляк Анатолій Михайлович

15

М-Бабанська

Карась Олена Анатоліївна

16

Новомиколаївська

Лисогор Антоніна Володимирівна

17

Новоградівська

Нечай Микола Станіславович

18

Олексіївська

Кравченко Іван Панасович

19

Павлогірківська

Мазенко Віра Василівна

20

Рощахівська

Дубчак Світлана Федорівна

21

Солонцюватська

Рябоконь Ольга Іванівна

22

Сугокліївська

Кулікович Галина Анатоліївна

23

Тарасівська

Шворінь В’ячеслав Вікторович

24

Федіївська

Дацун Галина Михайлівна

25

Чарівненська

Крамаренко Микола Іванович

 

__________________________

Протокол №5 засідання Президії районної ради 7 скликання від 11.06.2018 року

Протокол № 5

засідання Президії Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 11 червня 2018 року                                                                  м.Бобринець

 

час проведення: 09.00                                        місце проведення: кабінет голови районної ради

 

Провела засідання президії Гадемська Олена Антонівна – голова Бобринецької районної ради.

 

Запрошено членів президії:

Сабліна Наталія Анатоліївна – заступника голови Бобринецької районної ради;

Косенко Сергій Опанасович – голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури;

Крутько Юрій Миколайович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення;

Секрет Зоя Федорівна – голова постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою;

Цесарська Лариса Наумівна – голова постійної комісії районної ради з питань  охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту;

Бергер Сергій Володимирович голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

Олексієнко Людмила Йосипівна – голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;

Рибачук Надія Володимирівна голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

 

Запрошено:

Тертичний Олег Васильович – голова Бобринецької районної державної адміністрації.

 

Працівники виконавчого апарату Бобринецької районної ради:

Іванова Надія Вікторівна – керуючий справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

Гончаренко Любов Василівна – начальник організаційного відділу виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

Сорочан Наталія Анатоліївна – завідувач сектора з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад міста та сіл району, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Бобринецької районної ради.

 

Відсутні: __Крутько Ю.М., Цесарська Л.Н.__________________

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про скликання вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

2.Про перелік питань, який пропонується включити до порядку денного вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

3. Про дату засідання постійних комісій Бобринецької районної ради.

4. Про список запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

5. Різне.

 

Гадемська О.А. голова районної ради – поставила на голосування порядок денний роботи Президії.

Результати голосування:

“ За ” – 07

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 07

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ: погодитись з порядком денним роботи Президії.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала провести засідання Президії 40 хвилин роботи та надати час: для виступів – до 5 хвилин.

Результати голосування:

“ За ” – 07

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 07

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ: затвердити регламент роботи Президії.

 

 

СЛУХАЛИ 1: Про скликання вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – внесла пропозицію скликати вісімнадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_22_”червня 2018 року о 10.00 годині. Засідання провести у малій залі адміністративного приміщення (3 поверх).

 

Гадемська О.А., голова районної ради запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бергер С.В., Рибачук Н.В., депутати районної ради – підтримали пропозицію скликати вісімнадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_22_”червня 2018 року о 10.00 годині.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію скликати вісімнадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_22_”червня 2018 року о 10.00 годині. Засідання провести у малій залі адміністративного приміщення (3 поверх).

Результати голосування:

“ За ” – 07

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 07

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ 1: погодити дату скликання вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання “_22_” червня 2018 року. Засідання провести о 10.00 годині у малій залі адміністративного приміщення (3 поверх).

 

СЛУХАЛИ 2: Про перелік питань, який пропонується включити до порядку денного вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – доповіла, що районна державна адміністрація листом від 06 червня 2018 року просить внести зміни до проекту рішення питання “Про затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецької районної ради Кіровоградської області та модернізацію навчальних закладів Бобринецького району” змінивши назву питання на: “Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області”, оскільки план заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецької районної ради Кіровоградської області та модернізацію навчальних закладів Бобринецького району затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 31 травня 2018 року № 128-р. Оновлений проект рішення оприлюднено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації 06 червня 2018 року.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ:_Бергер С.В., Сабліна Н.А., Олексієнко Л.Й._____

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію погодити питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради.

Результати голосування:

“ За ” – 07

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 07

Прийнято.

ВИРІШИЛИ 2: погодити перелік питань, який пропонується включити до порядку денного вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від “_22_” червня 2018 року (додаток 1).

СЛУХАЛИ 3: Про дату засідань постійних комісій Бобринецької районної ради.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала провести засідання постійних комісій районної ради:

з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури – 20 червня 2018 року о 09.00 годині в малій залі районної ради;

з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту – 20 червня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою – 21 червня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення – 21 червня 2018 року о 11.00 годині в малій залі районної ради.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ:_Бергер С.В., Секрет З.Ф., Олексієнко Л.Й.________

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію провести засідання постійних комісій районної ради:

з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури – 20 червня 2018 року о 09.00 годині в малій залі районної ради;

з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту – 20 червня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою – 21 червня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення – 21 червня 2018 року о 11.00 годині в малій залі районної ради.

Результати голосування:

“ За ” – 07

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 07

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ 3: погодити дати проведення засідань постійних комісій районної ради.

 

СЛУХАЛИ 4: Про список запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала запросити для участі в роботі вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради відповідно до списку, що додається

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ:__Бергер С.В., Сабліна Н.А.___________

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію запросити для участі в роботі вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради запрошених, відповідно до списку.

Результати голосування:

“ За ” – 07

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 07

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ 4: погодити список запрошених для участі в роботі пленарного засідання вісімнадцятої сесії районної ради (додаток 2).

 

СЛУХАЛИ 5: Різне.

Секрет З.Ф., депутат районної ради – із повідомленням, що 18 червня 2018 року Витязівська сільська рада проводить захід “День сусіда”, на яке запрошує голів сільських рад району. Поцікавилася, чи запрошували на цей захід керівництво району.

Гадемська О.А., голова районної ради – повідомила, що на цю дату її особисто ніхто не запрошував.

Тертичний О.В., голова районної державної адміністрації – повідомив, що на цю дату його особисто ніхто не запрошував.

Бергер С.В., депутат районної ради – рекомендував керівництву району не стояти осторонь цього заходу.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – оголосила про закінчення Президії і подякувала за роботу.

 

 

 

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

 

 

 

Додаток 1

 

ПЕРЕЛІК

питань, які вносяться на розгляд вісімнадцятої сесії

Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

 

Вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації:

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Інформує Гончарук О.В. – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

4. Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

5. Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2017 рік.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

6. Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

Вносить голова Бобринецької районної ради:

7. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

8. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2017 рік.

 

 

Продовження додатка 1

Інформує Андалюкевич О.В. – директор комунального підприємства “Інженерний центр”.

9. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2017 рік.

Інформує Гречаний В.М. – директор малого комунального підприємства “Дім Бобринець”.

10. Різне.

 

 

 

 

Додаток 2

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

Алексеєнко Руслан Сергійович – начальник Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Винник Олександр Леонідович – начальник 24 ДПРЧ управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Гладуняк Віталій Миколайович – виконуючий обов’язки заступника начальника Бобринецького відділення Новоукраїнської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Кіровоградській області;

Гончарук Олег Вікторович – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області;

Гребенюк Інна Андріївна – голова Бобринецької ветеранської організації;

Григорчук Валерій Сильвестрович – начальник Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, підполковник поліції;

Капітоненко Микола Петрович військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату;

Коваленко Олег Іванович – начальник Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури;

Кубенко Наталія Володимирівна – головний лікар комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”;

Лашкул Володимир Георгійович – головний інспектор Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області;

Леус Ігор Сергійович – директор (головний редактор) ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день”;

Пітенко Віталій Анатолійович виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Бобринецькому районі;

Пріхно Валентина Миколаївна – начальник управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому районі;

Семенюк Лариса Віталіївна – головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні;

Синьогуб Андрій Михайлович – начальник Бобринецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Продовження додатка 2

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

Бобринецька районна державна адміністрація:

Тертичний Олег Васильович – голова Бобринецької районної державної адміністрації

Сопільняк Людмила Олексіївна – заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації

Карпова Галина Юріївна – керівник апарату Бобринецької  районної державної адміністрації

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

Ковбасюк Людмила Євгеніївна – начальник відділу з юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадянами апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Хоружа Любов Миколаївна – начальник загального відділу апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Гребень Лариса Олександрівна – начальник відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації

Неклеса Лілія Анатоліївна – начальник служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації

Славінська Ірина Василівна – начальник архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації

Панібратець Петро Іванович – начальник управління агропромислового Бобринецької розвитку районної державної адміністрації

 

 

 

Продовження додатка 2

 

Список

запрошених осіб, що інформують на пленарному засіданні

вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

 

Андалюкевич Олег Володимирович – директор комунального підприємства “Інженерний центр”

Гончарук Олег Вікторович – начальник відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

Гречаний Віктор Миколайович – директор малого комунального підприємства “Дім Бобринець”

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

 

 

 

Продовження додатка 2

 

Список

міського та сільських голів Бобринецького району, запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_22_” червня 2018 року

з/п

Назва ради

П.І.Б. голови

1

Бобринецька міська рада

Сніжко Валерій Вадимович

2

Апрелівська

(Володимиро-Іллінська)

Гартман Наталія Вікторівна

3

Благодатненська

(Куйбишевська)

Денисова Валентина Миколаївна

4

Бобринківська

Утулова Марина Іванівна

5

Буховецька

Гурдиш Дмитро Юрійович

6

Василівська

Курач Валентин Петрович

7

Веселівська

Секрет Констянтин Леонідович

8

Верхньоінгульська

Руденко Олена Станіславівна

9

Витязівська

Погосян Аветік Артакович

10

Златопільська

(Свердлівська)

Поліщук Віктор Васильович

11

Кетрисанівська

Червоняк Олександр Васильович

12

Костомарівська

Ільчишина Галина Петрівна

13

Кривоносівська

(Червонозорівська)

Копотій Людмила Миколаївна

14

Мар”янівська

Цидуляк Анатолій Михайлович

15

М-Бабанська

Карась Олена Анатоліївна

16

Новомиколаївська

Лисогор Антоніна Володимирівна

17

Новоградівська

Нечай Микола Станіславович

18

Олексіївська

Кравченко Іван Панасович

19

Павлогірківська

Мазенко Віра Василівна

20

Рощахівська

Дубчак Світлана Федорівна

21

Солонцюватська

Рябоконь Ольга Іванівна

22

Сугокліївська

Кулікович Галина Анатоліївна

23

Тарасівська

Шворінь В’ячеслав Вікторович

24

Федіївська

Дацун Галина Михайлівна

25

Чарівненська

Крамаренко Микола Іванович

 

__________________________

 

№21-гр від 11 червня 2018 року

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від “11” червня 2018 року                                                                  № 21-гр

м.Бобринець

 

Про скликання вісімнадцятої

сесії Бобринецької районної ради

сьомого скликання

 

 

Відповідно до частин 1, 4, 5 статті 46, пунктів 1, 2 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Бобринецької районної ради:

1. Скликати вісімнадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання 22 червня 2018 року о 10 годині в малій залі засідань районної ради (ІІІ поверх).

2. На розгляд вісімнадцятої сесії районної ради внести питання згідно додатку 1, що додається.

3. Запросити на пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради депутатів районної ради сьомого скликання та запрошених згідно додатку 2, що додається.

4. Виконавчому апарату районної ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови Бобринецької районної ради Сабліну Н.А.

Голова районної ради                                              О.ГАДЕМСЬКА

 

 

Додаток 1

до розпорядження

голови районної ради

від 11 червня 2018 року

№ 21-гр

 

 

ПЕРЕЛІК

питань, які вносяться на розгляд вісімнадцятої сесії

Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “22” червня 2018 року

 

Вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації:

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Інформує Гончарук О.В. – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

4. Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

5. Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2017 рік.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

6. Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

Вносить голова Бобринецької районної ради:

7. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

Продовження додатка 1

8. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2017 рік.

Інформує Андалюкевич О.В. – директор комунального підприємства “Інженерний центр”.

9. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2017 рік.

Інформує Гречаний В.М. – директор малого комунального підприємства “Дім Бобринець”.

10. Різне.

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження

голови районної ради

від 11 червня 2018 року

№ 21-гр

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “22” червня 2018 року

Алексеєнко Руслан Сергійович – начальник Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Винник Олександр Леонідович – начальник 24 ДПРЧ управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Гладуняк Віталій Миколайович – виконуючий обов’язки заступника начальника Бобринецького відділення Новоукраїнської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Кіровоградській області;

Гончарук Олег Вікторович – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області;

Гребенюк Інна Андріївна – голова Бобринецької ветеранської організації;

Григорчук Валерій Сильвестрович – начальник Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, підполковник поліції;

Капітоненко Микола Петрович військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату;

Коваленко Олег Іванович – начальник Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури;

Кубенко Наталія Володимирівна – головний лікар комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”;

Лашкул Володимир Георгійович – головний інспектор Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області;

Леус Ігор Сергійович – директор (головний редактор) ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день”;

Пітенко Віталій Анатолійович виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Бобринецькому районі;

Пріхно Валентина Миколаївна – начальник управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому районі;

Семенюк Лариса Віталіївна – головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні;

Синьогуб Андрій Михайлович – начальник Бобринецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Продовження додатка 2

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “22” червня 2018 року

Бобринецька районна державна адміністрація:

Тертичний Олег Васильович – голова Бобринецької районної державної адміністрації

Сопільняк Людмила Олексіївна – заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації

Карпова Галина Юріївна – керівник апарату Бобринецької  районної державної адміністрації

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

Ковбасюк Людмила Євгеніївна – начальник відділу з юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадянами апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Хоружа Любов Миколаївна – начальник загального відділу апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Гребень Лариса Олександрівна – начальник відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації

Неклеса Лілія Анатоліївна – начальник служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації

Славінська Ірина Василівна – начальник архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації

Панібратець Петро Іванович – начальник управління агропромислового Бобринецької розвитку районної державної адміністрації

 

 

Продовження додатка 2

 

Список

запрошених осіб, що інформують на пленарному засіданні

вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “22” червня 2018 року

 

Андалюкевич Олег Володимирович – директор комунального підприємства “Інженерний центр”

Гончарук Олег Вікторович – начальник відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

Гречаний Віктор Миколайович – директор малого комунального підприємства “Дім Бобринець”

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

 

Продовження додатка 2

 

Список

міського та сільських голів Бобринецького району, запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “22” червня 2018 року

з/п

Назва ради

П.І.Б. голови

1

Бобринецька міська рада

Сніжко Валерій Вадимович

2

Апрелівська

(Володимиро-Іллінська)

Гартман Наталія Вікторівна

3

Благодатненська

(Куйбишевська)

Денисова Валентина Миколаївна

4

Бобринківська

Утулова Марина Іванівна

5

Буховецька

Гурдиш Дмитро Юрійович

6

Василівська

Курач Валентин Петрович

7

Веселівська

Секрет Констянтин Леонідович

8

Верхньоінгульська

Руденко Олена Станіславівна

9

Витязівська

Погосян Аветік Артакович

10

Златопільська

(Свердлівська)

Поліщук Віктор Васильович

11

Кетрисанівська

Червоняк Олександр Васильович

12

Костомарівська

Ільчишина Галина Петрівна

13

Кривоносівська

(Червонозорівська)

Копотій Людмила Миколаївна

14

Мар”янівська

Цидуляк Анатолій Михайлович

15

М-Бабанська

Карась Олена Анатоліївна

16

Новомиколаївська

Лисогор Антоніна Володимирівна

17

Новоградівська

Нечай Микола Станіславович

18

Олексіївська

Кравченко Іван Панасович

19

Павлогірківська

Мазенко Віра Василівна

20

Рощахівська

Дубчак Світлана Федорівна

21

Солонцюватська

Рябоконь Ольга Іванівна

22

Сугокліївська

Кулікович Галина Анатоліївна

23

Тарасівська

Шворінь В’ячеслав Вікторович

24

Федіївська

Дацун Галина Михайлівна

25

Чарівненська

Крамаренко Микола Іванович

 

__________________________

 

Оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду

Оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду

 

Повна назва комісії

Дата, час та місце проведення

Основні питання, що пропонуються до розгляду

Постійна комісія Бобринецької районної ради

з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури

20 червня 2018 року;

09.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

 

1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

2. Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорт

20 червня 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

 

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

21 червня 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

21 червня 2018 року;

11.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

3. Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району.

4. Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2017 рік.

5. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

6. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2017 рік.

7. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2017 рік.

 

___________________________

ПЕРЕЛІК питань, які вносяться на розгляд вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 22 червня 2018 року

 

 

Вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації:

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Інформує Гончарук О.В. – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

4. Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

5. Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2017 рік.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

6. Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

Вносить голова Бобринецької районної ради:

7. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

8. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2017 рік.

Інформує Андалюкевич О.В. – директор комунального підприємства “Інженерний центр”.

9. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2017 рік.

Інформує Гречаний В.М. – директор малого комунального підприємства “Дім Бобринець”.

10. Різне.

 

№20-гр від 6 червня 2018 року

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від “06” червня 2018 року                                                          № 20-гр

м.Бобринець

 

Про скликання Президії Бобринецької

районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до пунктів 1, 2, 8 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Бобринецької районної ради, положення про Президію Бобринецької районної ради:

1. Скликати Президію Бобринецької районної ради сьомого скликання   11 червня 2018 року о 09.00 годині в малій залі районної ради.

2. На розгляд Президії районної ради внести питання:

1) про скликання вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання;

2) про перелік питань, які пропонуються включити до порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання;

3) про список запрошених для участі в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання;

4) про графік засідань постійних комісій районної ради;

5) різне.

3. Запросити на Президію Бобринецької районної ради сьомого скликання членів Президії згідно додатку, що додається, голову Бобринецької районної державної адміністрації Тертичного О.В., працівників виконавчого апарату районної ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                              О.ГАДЕМСЬКА

 

Додаток

до розпорядження

голови районної ради

від “06” червня 2018 року

№ 20-гр

 

С К Л А Д

президії Бобринецької районної ради

 

ГАДЕМСЬКА

Олена Антонівна

 

голова Бобринецької районної ради

САБЛІНА

Наталія Анатоліївна

 

заступник голови Бобринецької районної ради

КОСЕНКО

Сергій Опанасович

голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури

КРУТЬКО

Юрій Миколайович

голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

СЕКРЕТ

Зоя Федорівна

– голова постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

ЦЕСАРСЬКА

Лариса Наумівна

голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту

 

БЕРГЕР

Сергій Володимирович

голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

 

ОЛЕКСІЄНКО

Людмила Йосипівна

– голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”

 

РИБАЧУК

Надія Володимирівна

– голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

____________________________________________________

 

У червні річниці з днів народжень відзначають:

 

У червні річниці з днів народжень відзначають:

 

Гартман Наталія Вікторівна,

голова Апрелівської сільської ради, 7 червня

 

Мамчур Світлана Леонідівна,

секретар Рощахівської сільської ради, 9 червня

 

Гончаренко Любов Василівна

начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, 12 червня

 

Німенко Сергій Іванович,

депутат районної ради, 13 червня

 

Косенко Сергій Опанасович,

депутат районної ради, 22 червня

 

Денисова Наталія Олександрівна,

головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради, 27 червня

 

Патютка Тетяна Володимирівна,

секретар Кетрисанівської сільської ради, 29 червня

Бобринецька районна рада щиро вітає іменинників!

№ 130-р/19 –гр від 04 червня 2018 року

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ БОБРИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

та ГОЛОВИ БОБРИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від 04 червня 2018 року                                                               № 130-р/19 –гр

Про організацію відзначення в районі

Дня Державного Прапора України,

27-ї річниці незалежності України та

100-річчя відродження української

державності

 

 

На виконання Указу Президента України від 11 квітня 2018 року № 99 “Про відзначення 27-ї річниці незалежності України”, Плану організації вико-нання Указу Президента України від 11 квітня 2018 року № 99 “Про відзна-чення 27-ї річниці незалежності України”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 05 квітня 2018 року (протокол № 15), розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та голови Кіровоградської обласної ради від 11 травня 2018 року № 318-р/129-гр “Про організацію відзна-чення в області Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності” та з метою забезпечення гідного відзначення в районі 27-ї річниці незалежності України, 100-річчя відродження української державності:

 

1. Утворити районний організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та                    100-річчя відродження української державності.

2. Затвердити:

склад районного організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та                         100-річчя відродження української державності згідно з додатком;

план районних заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності (додається).

3. Рекомендувати головам виконавчих комітетів сільських  рад району затвердити відповідні плани заходів з підготовки та відзначення Дня Держав-ного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відрод-ження української державності.

4. Відділу організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації проінформувати організаційний відділ апарату обласної держав-ної адміністрації про затвердження районного плану заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності до 05 червня                2018 року.

5. Встановити, що фінансування видатків на організацію та проведення заходів здійснюється у межах асигнувань, передбачених у місцевих бюджетах району на 2018 рік по головних розпорядниках коштів місцевих бюджетів – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

6. Відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації забезпечити широке висвітлення проведення в районі заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

7. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністра-ції, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, головам виконавчих комітетів сільських рад району до 20 серпня 2018 року надати на узагальнення відділу організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації інформації про виконання плану районних заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці неза-лежності України та 100-річчя відродження української державності.

8. Відділу організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації до 28 серпня 2018 року надати на узагальнення організаційному відділу апарату обласної державної адміністрації (в електронному та паперо-вому вигляді) інформацію про виконання плану обласних заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

9. Координацію роботи щодо виконання заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сопільняк Л.О. та заступника голови районної ради Сабліну Н.А.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження здійснюють голова районної державної адміністрації та голова районної ради.

 

 

 

Голова районної                                            Голова районної

державної адміністрації ради

О.ТЕРТИЧНИЙ                                                О.ГАДЕМСЬКА

 

Додаток

до розпорядження голови

Бобринецької районної

державної адміністрації

та голови Бобринецької

районної ради

від “___” __________2018 року № _____

СКЛАД

районного організаційного комітету з підготовки та відзначення

Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України

та 100-річчя відродження української державності

Співголови  оргкомітету:

ТЕРТИЧНИЙ

Олег Васильович

-

голова районної державної адміністрації

ГАДЕМСЬКА

Олена Антонівна

-

голова районної ради

Заступники співголів оргкомітету:

 

СОПІЛЬНЯК

Людмила Олексіївна

-

заступник голови районної державної адміністрації

 

САБЛІНА

Наталія Анатоліївна

-

заступник голови районної державної адміністрації

Члени оргкомітету:

АЛЕКСЄЄНКО

Руслан Сергійович

-

начальник  районного відділу  управління Державної служби

України з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області (за згодою)

 

ГОРБАНЕЦЬ

Антоніна Станіславівна

-

керівник районного Центру надання   допомоги учасникам антитерористичної операції

(за згодою)

 

ГРЕБЕНЬ

Лариса Олександрівна

-

начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

Продовження додатка

 

ГРИГОРЧУК

Валерій Сильвестрович

-

начальник Бобринецького відділення поліції  Новоукраїнського відділу поліції Головного управління

Національної поліції в Кіровоградській області (за згодою)

 

ІВАНОВА

Надія Вікторівна

-

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 

КАПІТОНЕНКО

Микола Петрович

-

військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату

(за згодою)

 

КАРПОВА

Галина Юріївна

-

керівник апарату районної державної адміністрації

 

КУБЕНКО

Наталія Володимирівна

-

головний лікар комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги  Бобринецького району” Бобринецької районної ради

 

КУЗЬМІЧОВА

Марина Сергіївна

-

начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації

 

ЛОБОВА

Людмила Андріївна

-

головний спеціаліст відділу організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації

 

МАТЯГІНА

Катерина Володимирівна

-

начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

 

НЕСТЕРЕНКО

Людмила Миколаївна

-

начальник  фінансового управління районної державної адміністрації

ПАНІБРАТЕЦЬ

Петро Іванович

-

начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

 

 

 

 

3

 

 

Продовження додатка

 

ПЕТРОВИЧ

Іван Іванович

-

начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації

 

ПЛЮЩЕВСЬКА

Світлана Григорівна

-

директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

ПОЧТАР

Альона Анатоліївна

-

начальник відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації

 

РІЗУН

Олексій Леонідович

-

начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

ТЕСЛЯ

Володимир Васильович

-

провідний спеціаліст відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

 

 

Заступник голови районної                  Керуючий справами виконавчого

державної адміністрації                         апарату районної ради

Л.СОПІЛЬНЯК                                                        Н.ІВАНОВА

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови

Бобринецької районної

державної адміністрації та

голови Бобринецької

районної ради

від “___” ___________ 2018 року № ________

 

 

ПЛАН

районних заходів з підготовки та відзначення

Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України

та 100-річчя відродження української державності

 

1. Організувати проведення у районному центрі, сільських населених пунктах району урочистих заходів з нагоди 27-й річниці незалежності України та 100-річчя подій відродження української державності за участю керівництва районної державної адміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування,  учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, членів їх сімей, представників трудових колективів, політичних партій, профспілкових, громадських та релігійних організацій.

 

Відділ культури та туризму районної

державної адміністрації, відділ

юридичної, мобілізаційної роботи,

інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю,

відділ організаційної роботи та

контролю апарату  районної

державної адміністрації, районний

військовий комісаріат, виконавчі

комітети місцевих рад району

 

До 24 серпня 2018 року

 

2. Організувати відзначення кращих представників галузей господарсько-го комплексу, соціальної сфери, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, ветеранів праці, трудових колективів, учасників антитерорис-тичної операції, волонтерів, громадських та релігійних діячів відзнаками обласної державної адміністрації і обласної ради та районної державної адміністрації і районної ради за вагомий внесок у розвиток та становлення української державності, розвиток громадянського суспільства.

 

Відділ управління персоналом апарату

районної державної адміністрації,

виконавчий апарат районної ради

 

Серпень 2018 року

3. Забезпечити подання відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації, виконавчому апарату районної ради матеріалів щодо нагородження відзнаками обласної державної адміністрації і обласної ради, районної державної адміністрації і районної ради представників галузей господарського комплексу, соціальної сфери, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, ветеранів праці, трудових колективів, учасників антитерористичної операції, волонтерів, громадських та релігійних діячів.

 

Структурні підрозділи районної державної адміністрації, виконавчі

комітети місцевих рад району, територіальні органи міністерств та відомств України в районі

До 24 липня 2018 року

4. Забезпечити:

1) благоустрій  населених пунктів, пам’ятних знаків, місць поховань борців за незалежність, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції;

Відділ регіонального розвитку,

містобудування, архітектури

та житлово-комунального

господарства районної державної

адміністрації, виконавчі комітети

місцевих рад району

 

Липень-серпень 2018 року

 

2) святкове тематичне оформлення населених пунктів району, встановлення державних прапорів України на адміністративних будівлях підприємств, установ та організацій.

Виконавчі комітети

місцевих рад району

Липень-серпень 2018 року

 

5. Провести офіційні церемонії урочистого підняття Державного Прапора України за участю представників громадських, релігійних організацій, політичних партій, учасників Революції Гідності, антитерористичної операції в Донецькій і Луганських областях та членів їх сімей, передбачивши покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблого учасника Революції Гідності Чміленка В.І., учасників антитерористичної опе-рації.

 

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури та туризму районної державної

адміністрації, відділ юридичної,

мобілізаційної роботи, інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю,

відділ організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації, виконавчі комітети місцевих рад району

 

23 серпня 2018 року

6. Організувати проведення освітніх, інформаційних, культурно-мис-тецьких заходів, тематичних виставок, музейних екскурсій, присвячених істо-ричним подіям та діячам українського державотворення, визвольній боротьбі українського народу за незалежність.

Відділ культури та туризму, відділ

освіти, молоді та спорту районної

державної адміністрації, виконавчі

комітети місцевих рад району

Червень – серпень 2018 року

7. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення громадянської злагоди, єднання суспільства у справі розбудови держави, розви-ток міжрегіональних зв’язків, популяризацію української культури, звичаїв і традицій Українського народу.

Відділ освіти, молоді та спорту,  відділ

культури та туризму районної

державної адміністрації

 

Червень - серпень 2018 року

8. Організувати широке висвітлення у друкованих та електронних засобах масової інформації проведення в районі заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя подій відродження української державності.

Відділ юридичної, мобілізаційної роботи,

інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату районної державної

адміністрації, РВО “Новий день”

Червень - серпень 2018 року

9. Організувати проведення 24 серпня 2018 року молебнів “В ім'я процвітання  України”.

 

Відділ юридичної, мобілізаційної роботи,

інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату районної державної

адміністрації

24 серпня 2018 року

 

10. Організувати медичний супровід масових заходів під час відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

 

КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної

допомоги Бобринецького району”,

виконавчі комітети місцевих рад району

Серпень 2018 року

11. Забезпечити громадський порядок, особисту та майнову безпеку громадян, дотримання правил дорожнього руху, попередження надзвичайних ситуацій у місцях проведення масових заходів, пов’язаних з  підготовкою та святкуванням Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Бобринецьке відділення поліції

Новоукраїнського відділу поліції

Головного управління

Національної поліції в

Кіровоградській області,

Бобринецький районний відділ

управління Державної служби України з

надзвичайних ситуацій в Кіровоградській

області

 

Серпень 2018 року

 

 

__________________________

Перелік рішень, які було прийнято на пленарному засіданні 17 позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 30 травня 2018 року

 

 

№ рішення

Назва рішення

296

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

297

Про припинення в результаті реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення.

298

Про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради.

299

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Рішення №299 від 30.05.2018 року

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ


СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 травня 2018 року                                                                        № 299

м.Бобринець

 

Про затвердження технічної

документації про нормативну

грошову оцінку земельних ділянок

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, заслухавши інформацію начальника відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Гончарука О.В. про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, зазначену у переліку згідно з додатком, а саме:

1.1. технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 76,7300 га, що надана в оренду ФО-П Соболь Наталії Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рощахівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів);

1.2. технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 23,2700 га, що надана в оренду ФО-П Соболь Наталії Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рощахівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів);

1.3. технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 5,0000 га, що відводиться для продажу права оренди терміном на 7 років на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Верхньоінгульської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів);

1.4. технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 6,0251 га, що відводиться для продажу права оренди терміном на 7 років на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Костомарівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

 

Голова районної ради                                                            О.ГАДЕМСЬКА

 

Додаток

до рішення сімнадцятої сесії

Бобринецької районної ради сьомого скликання

30 червня 2018 року № 299

Перелік

технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться на території Бобринецького району Кіровоградської області

№ з/п
Місце розташування земельної ділянки
Суб’єкт господарювання
Площа, га
Вид користування
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки, грн.
Дата, на яку розроблялась нормативна грошова оцінка
Вид угідь
Цільове призначення
1
Рощахівська сільська рада
ФО-П Соболь Наталія Іванівна
76,7300
оренда
2 000 399,00
01.01.2018
землі сільськогосподарського призначення (рілля)
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
2
Рощахівська сільська рада
ФО-П Соболь Наталія Іванівна
23,2700
оренда
597 633,00
01.01.2018
землі сільськогосподарського призначення (рілля)
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
3
Верхньоінгульська сільська рада
продаж права оренди на 7 років
5,0000
державна власність
102 491,00
01.01.2018
землі сільськогосподарського призначення (рілля)
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
4
Костомарівська сільська рада
продаж права оренди на 7 років
6,0251
державна власність
138 494,00
01.01.2018
землі сільськогосподарського призначення (рілля)
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Всього
111,0251
2 839 017,00

_______________________________

 

Рішення №298 від 30.05.2018 року

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 травня 2018 року                                                                        № 298

м.Бобринець

 

Про створення комунальної установи

“Інклюзивно-ресурсний центр”

Бобринецької районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 19, 20 Закону України “Про освіту”, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 “Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр”, з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальну установу “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради Кіровоградської області, за адресою: вулиця Олексіївська, 6, село Олексіївка, Бобринецький район, Кіровоградська область, 27213.

2. Затвердити Положення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради (додається).

3. Визначити уповноваженим органом управління комунальною установою “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради Бобринецьку районну державну адміністрацію.

4. Доручити відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації здійснити державну реєстрацію відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                            О.ГАДЕМСЬКА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Бобринецької районної ради

30 травня 2018 року

№ 298

 

 

Положення

комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр”

Бобринецької районної ради

 

1. Загальна частина

1. Комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради (далі – Центр) є установою, що функціонує з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі – комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

2. У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, Конвенцією про права осіб з інвалідністю, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про дошкільну освіту”, іншими актами законодавства та цим Положенням. Центр провадить діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця.

3. Центр є комунальною установою, засновником якої є Бобринецька районна рада, діє на підставі Положення, затвердженого рішенням сесії Бобринецької районної ради.

Центр є юридичною особою, має рахунки в органах Казначейства, самостійний баланс, бланк із своїм найменуванням.

4. У своїй діяльності Центр підпорядковується відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації, а в частині провадження фінансово-господарської діяльності – Бобринецькій районній раді та Бобринецькій районній державній адміністрації.

5. Центр має приміщення, пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм.

У приміщенні облаштовані, кімнати для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, проведення групових психолого-педагогічних занять, вчителя-логопеда, занять з лікувальної фізкультури, фахівців центру, проведення спільних засідань фахівців центру, кабінет директора центру, технічні приміщення тощо.

6. Центр надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) на території Бобринецького району, за умови подання відповідних документів. У разі обслуговування дітей з особливими освітніми потребами з інших адміністративно-територіальних одиниць або об’єднаних територіальних громад Центр не пізніше 15 числа наступного місяця з дня звернення за допомогою чи супроводженням інформує про них Бобринецьку районну раду та відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

2. Завдання Центру

1. Основними завданнями Центру є:

1) проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини;

2) надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту у професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги;

3) ведення реєстру дітей, які пройшли комплексну оцінку і перебувають на обліку в Центрі (додаток 1), за згодою батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних неповнолітньої дитини;

4) ведення реєстру навчальних закладів, реабілітаційних установ системи охорони здоров’я, соціального захисту та громадських об’єднань, а також реєстру фахівців, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, у тому числі фахівців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), навчально-реабілітаційних центрів, громадських об’єднань (додаток 2), за згодою фахівців, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами;

5) надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання;

6) надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладу дошкільної освіти, закладу загальної середньої освіти та професійно-технічних навчальних закладів, батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги таким дітям;

7) взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів щодо виконання рекомендацій, зазначених у висновку Центру, проведення оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами;

8) надання консультацій батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами стосовно мережі дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, наявних освітніх, медичних, соціальних ресурсів для надання допомоги таким дітям;

9) надання консультативно-психологічної допомоги батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей;

10) провадження інформаційно-просвітницької діяльності шляхом проведення конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, тренінгів, майстер-класів з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;

11) взаємодія з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, навчальними закладами, закладами охорони здоров’я, закладами соціального захисту, службами у справах дітей, громадськими об’єднаннями щодо виявлення та надання своєчасної психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами починаючи з раннього віку в разі потреби із залученням відповідних спеціалістів; підготовка звітної інформації про результати діяльності центру для засновника, відповідного структурного підрозділу з питань діяльності центру, а також аналітичної інформації для відповідного центру.

2. Обов’язки Центру.

З метою якісного виконання покладених завдань Центр зобов’язаний:

1) у разі виявлення складних життєвих обставин та/або ризику для життя і здоров’я дитини невідкладно інформувати службу у справах дітей за місцем проживання дитини, територіальний підрозділ Національної поліції;

2) вносити пропозиції засновнику, відповідному структурному підрозділу з питань діяльності Центру, ресурсному центру щодо удосконалення діяльності Центру, розвитку послуг для дітей з особливими освітніми потребами;

3) залучати у разі потреби додаткових фахівців, у тому числі медичних працівників, працівників соціальних служб, фахівців інших центрів, працівників дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), навчально-реабілітаційних центрів, для проведення комплексної оцінки.

 

3. Організація проведення комплексної оцінки

1. Первинний прийом батьків (одного з батьків) або законних представників дитини проводить психолог центру, який визначає час та дату проведення комплексної оцінки та встановлює наявність таких документів: документів, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників; свідоцтва про народження дитини; індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності); форми первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, у разі потреби – довідки від психіатра.

2. Центр проводить комплексну оцінку не пізніше ніж протягом місяця з моменту подання письмової заяви батьків (одного з батьків) або законних представників дитини (далі – заява) (додаток 3) та/або її особистої заяви (для дітей віком від 16 до 18 років) щодо проведення комплексної оцінки, а також надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини (додаток 4).

3. У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися: психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного навчального закладу; зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки; документи щодо додаткових обстежень дитини.

4. У разі коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалася психолого-педагогічна допомога, до Центру подаються: попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки; висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічної допомоги із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.

5. Центр проводить комплексну оцінку за місцем навчання та/або проживання (перебування) дитини. Графік проведення комплексної оцінки обов’язково погоджується з керівником відповідного навчального закладу, закладу охорони здоров’я та батьками (одним з батьків) або законними представниками дитини за два тижні до початку її проведення.

6. Під час проведення комплексної оцінки фахівці Центру повинні створити атмосферу довіри та доброзичливості, враховувати фізичний та емоційний стан дитини, індивідуальні особливості її розвитку, вік, місце проживання, мову спілкування тощо.

7. Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою.

8. Комплексна оцінка проводиться фахівцями Центру індивідуально за такими напрямами: оцінка фізичного розвитку дитини; оцінка мовленнєвого розвитку дитини; оцінка когнітивної сфери дитини; оцінка емоційно-вольової сфери дитини; оцінка навчальної діяльності дитини.

9. Метою проведення оцінки фізичного розвитку дитини є визначення рівня її загального розвитку, відповідності віковим нормам, розвитку дрібної моторики, способу пересування тощо. За результатами оцінки вчитель лікувальної фізкультури заповнює карту спостереження дитини.

10. Оцінка мовленнєвого розвитку дитини проводиться з метою визначення рівня розвитку та використання вербальної/невербальної мови, наявності мовленнєвого порушення та його структури. Результати оцінки вчитель-логопед зазначає у висновку про комплексну оцінку (додаток 5).

11. Оцінка когнітивної сфери дитини проводиться з метою визначення рівня сформованості таких пізнавальних процесів, як сприйняття, пам’ять, мислення, уява, увага. Результати оцінки практичний психолог зазначає у висновку про комплексну оцінку.

12. Оцінка емоційно-вольової сфери дитини проводиться з метою виявлення її здатності до вольового зусилля, схильностей до проявів девіантної поведінки та її причин. Результати оцінки практичний психолог зазначає у висновку про комплексну оцінку.

13. Метою проведення оцінки навчальної діяльності дитини є визначення рівня сформованості знань, вмінь, навичок відповідно до навчальної програми або основних критеріїв формування вмінь та навичок дітей дошкільного віку. Таку оцінку проводить вчитель-дефектолог та її результати зазначає у висновку про комплексну оцінку.

14. У разі потреби фахівці Центру можуть проводити комплексну оцінку за іншими напрямами, зокрема визначення рівня соціальної адаптації, взаємовідносин з однолітками, дорослими.

15. Результати комплексної оцінки оформлюються в електронному вигляді, зберігаються в Центрі та надаються батькам (одному з батьків) або законним представникам дитини за письмовим зверненням. Інформація про результати комплексної оцінки є конфіденційною. Обробка та захист персональних даних дітей в Центрі здійснюється відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

16. Узагальнення результатів комплексної оцінки здійснюється на засіданні фахівців Центру, які її проводили, в якому мають право брати участь батьки (один з батьків) або законні представники дитини з особливими освітніми потребами.

17. За результатами засідання складається висновок про комплексну оцінку, в якому зазначаються загальні дані про дитину з особливими освітніми потребами, її сім’ю (батьків (одного з батьків) або законних представників, братів, сестер), умови виховання в сім’ї, стан здоров’я дитини, найменування навчального закладу (дошкільного, загальноосвітнього, професійно-технічного), напрями проведення комплексної оцінки, загальні висновки, рекомендації, прізвище, ім’я, по батькові фахівців Центру, які проводили оцінку.

18. Фахівці Центру зобов’язані ознайомити батьків (одного з батьків) або законних представників дитини з особливими освітніми потребами з висновком про комплексну оцінку, умовами навчання та надання психолого-педагогічної допомоги у навчальних закладах (у разі здобуття дитиною дошкільної чи загальної середньої освіти).

19. Комплексна оцінка з підготовкою відповідного висновку проводиться протягом 10 робочих днів.

20. Висновок про комплексну оцінку складається у трьох примірниках (два примірники для батьків (одного з батьків) або законних представників дитини з особливими освітніми потребами, за заявою яких (якого) її проведено, третій – зберігається в Центрі).

21. Висновок про комплексну оцінку реєструється у відповідному журналі та зберігається в електронному вигляді в Центрі, а також у відповідному навчальному закладі в особовій справі дитини з особливими освітніми потребами після його надання батьками (одним з батьків) або законними представниками такої дитини.

22. У разі встановлення фахівцями Центру наявності у дитини особливих освітніх потреб висновок про комплексну оцінку є підставою для складення для неї індивідуальної програми розвитку та надання їй психолого-педагогічної допомоги.

23. Комплексна оцінка може проводитися перед зарахуванням дитини з особливими освітніми потребами до дошкільного або загальноосвітнього навчального закладу. З метою створення у такому закладі умов для навчання дитини її батьки (один з батьків) або законні представники звертаються до Центру за шість місяців до початку навчального року. Перед проведенням комплексної оцінки батьки (один з батьків) або законні представники дитини можуть звернутися до навчального закладу, який вони обрали, для зарахування дитини.

24. Повторна комплексна оцінка фахівцями Центру проводиться у разі: переведення дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивної (спеціальної) групи дошкільного навчального закладу або інклюзивного (спеціального) класу загальноосвітнього навчального закладу; покращення або погіршення стану здоров’я дитини з особливими освітніми потребами, труднощів у засвоєнні навчальної програми. В інших випадках фахівці центру забезпечують психолого-педагогічне супроводження такої дитини.

25. У разі коли батьки (один з батьків) або законні представники дитини з особливими освітніми потребами не погоджуються з висновком про комплексну оцінку, вони можуть звернутися до відповідного структурного підрозділу з питань діяльності центру для проведення повторної комплексної оцінки республіканським, обласним, мм. Києва та Севастополя психолого-педагогічним консиліумом (далі – консиліум). Протягом 10 робочих днів з дати звернення батьків (одного з батьків) або законних представників відповідний структурний підрозділ з питань діяльності центру зобов’язаний організувати проведення повторної комплексної оцінки дитини з особливими освітніми потребами за місцем її проживання (перебування)/навчання чи в іншому місці за попереднім погодженням з батьками (одним з батьків) або законними представниками.

26. Повторна комплексна оцінка може проводитися за всіма або окремими напрямами залежно від освітніх потреб дитини з особливими освітніми потребами та наявної інформації про її розвиток.

27. За результатами повторної комплексної оцінки складається висновок про повторну комплексну оцінку (додаток 6), що є основою для розроблення індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами та надання їй психолого-педагогічної допомоги.

 

4. Організація надання психолого-педагогічної допомоги дитині з особливими освітніми потребами

1. Психолого-педагогічна допомога – система психологічних та педагогічних послуг, що надаються дитині з особливими освітніми потребами фахівцями Центру, педагогічними працівниками навчальних закладів, реабілітаційних установ системи охорони здоров’я, соціального захисту, громадських об’єднань тощо.

2. Психолого-педагогічна допомога спрямована на:

соціалізацію дітей з особливими освітніми потребами, розвиток їх самостійності та відповідних компетенцій;

формування компенсаційних способів діяльності як важливої умови підготовки дітей з особливими освітніми потребами до навчання в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах;

розвиток навичок саморегуляції та саморозвитку дітей з урахуванням наявних знань, умінь і навичок комунікативної діяльності, становлення особистості.

За результатами комплексної оцінки фахівці Центру визначають напрями, обсяг психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами (для дитини з інвалідністю – з урахуванням індивідуальної програми реабілітації) та забезпечують її надання шляхом проведення індивідуальних і групових занять;

надання рекомендацій щодо складення, виконання, коригування індивідуальних програм розвитку дітей з особливими освітніми потребами в частині надання психолого-педагогічної допомоги, змісту, форм та методів навчання відповідно до потенційних можливостей дитини;

забезпечення належних умов для навчання залежно від порушення розвитку дітей з особливими освітніми потребами (доступність приміщень, особливості облаштування робочого місця, використання технічних засобів тощо);

інформування батьків (одного з батьків) або законних представників дітей з особливими освітніми потребами про наявність мережі навчальних закладів, реабілітаційних установ системи охорони здоров’я, соціального захисту та громадських об’єднань для підтримки сімей, які виховують таких дітей.

Психолого-педагогічна допомога надається дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.

3. Педагогічне навантаження фахівців Центру, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, становить 18 годин на тиждень для безпосередньої роботи з такими дітьми, що становить ставку заробітної плати (посадовий оклад). Крім того, фахівці Центру провадять інші види діяльності, зокрема надають консультації батькам (одному з батьків) або законним представникам, педагогічним працівникам, які беруть участь в інклюзивному навчанні.

 

 

 

5. Кадрове забезпечення Центру

1. Керівництво діяльністю Центру здійснює директор, який призначається на посаду строком на три роки на конкурсній основі та звільняється з посади рішенням Бобринецької районної ради. На посаду директора Центру призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

2. Директор Центру:

1) планує та організовує роботу Центру, готує та подає на підпис начальника відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації проекти наказів, відповідно до компетенції;

2) створює належні умови для продуктивної праці фахівців Центру, підвищення їх фахового і кваліфікаційного рівня, впровадження сучасних методик проведення психолого-педагогічної оцінки, новітніх технологій надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;

3) забезпечує охорону праці, дотримання законності у діяльності Центру;

4) представляє Центр у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями;

5) готує та подає на затвердження начальнику відділу освіти, молоді та спорту річний звіт про діяльність Центру.

3. Діяльність Центру забезпечують педагогічні працівники, які мають вищу освіту за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, а також практичні психологи, вчителі лікувальної фізкультури, медична сестра та бухгалтер.

4. На посади педагогічних працівників Центру призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, при цьому не менше 60 відсотків яких повинні мати стаж роботи три роки за фахом.

5. Призначення на посади педагогічних працівників Центру здійснюється відділом освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

6. Обов’язки фахівців Центру визначаються відповідно до законодавства та посадових інструкцій.

7. Посада директора та фахівців Центру прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) згідно з переліком педагогічних посад.

8. Гранична чисельність фахівців Центру становить 12 осіб. У разі потреби Центр може залучати додаткових фахівців шляхом укладення цивільно-правових угод відповідно до запитів з оплатою за фактично відпрацьований час.

9. Для надання психолого-педагогічної допомоги в Центрі вводяться такі посади: вчителя-логопеда з розрахунку одна штатна одиниця на 25-30 дітей з порушеннями мовлення або 15-20 дітей з тяжкими порушеннями мовлення, або 15 дітей дошкільного віку з фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення, або 12 дітей дошкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення; вчителя-дефектолога з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей з порушеннями слуху/зору/інтелектуального розвитку; практичного психолога з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей, які мають порушення емоційно-вольової сфери/пізнавальних процесів; вчителя лікувальної фізкультури з розрахунку одна штатна одиниця на 12- 15 дітей, які мають порушення опорно-рухового апарату.

10. Посада прибиральника приміщень Центру вводиться з розрахунку 0,5 штатної одиниці на кожні 200 кв. метрів площі, що прибирається.

11. За наявності автотранспортних засобів (автобусів) вводиться посада водія.

12. Кількісний склад фахівців Центру визначається з урахуванням потреб адміністративно-територіальної одиниці, територіальних особливостей, кількості дітей з особливими освітніми потребами. У разі потреби можуть бути введені додаткові штатні одиниці, у тому числі у разі, коли кількість дітей, які проживають на території району, перевищує 7 тис., Центр додатково залучає необхідних фахівців залежно від кількості виявлених дітей відповідної нозології, які потребують надання психолого-педагогічної допомоги.

13. Штатний розпис Центру, режим його роботи затверджується начальником відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

 

6. Управління діяльністю Центру

1.Управління діяльністю Центру здійснюється відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства України та цього Положення.

2. Бобринецька районна рада:

1) утворює, реорганізовує та ліквідовує Центр.

2) призначає на посаду та звільняє з посади директора Центру;

3) заслуховує звіт про діяльність Центру.

 

7. Ведення ділової документації Центру

1. Для організації та обліку роботи фахівці Центру ведуть документацію в електронному вигляді, зокрема:

річний план роботи Центру;

річний план роботи фахівців Центру;

щотижневі графіки роботи Центру та фахівців Центру;

звіти фахівців Центру про результати надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;

журнал обліку заяв (додаток 7);

журнал обліку висновків про комплексну оцінку (додаток 8);

журнал обліку консультацій;

особові справи дітей, які пройшли комплексну оцінку.

 

8. Матеріально-технічна база та фінансово-господарська діяльність

1. Матеріально-технічна база Центру включає приміщення, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі.

2. Майно, закріплене за Центром, належить йому на праві оперативного управління та не може бути вилученим, якщо інше не передбачено законодавством.

3. Фінансування Центру здійснюється відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відповідно до законодавства.

4. Фінансово-господарська діяльність Центру провадиться відповідно до бюджетного законодавства, законодавства про освіту та інших нормативно-правових актів.

5. Джерелами фінансування Центру є кошти районного бюджету, благодійні внески юридичних та фізичних осіб, інші джерела, не заборонені законодавством.

9. Припинення Центру

1. Діяльність Центру припиняється в результаті його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. Рішення про реорганізацію або ліквідацію Центру приймається Бобринецькою районною радою. Припинення діяльності Центру здійснюється комісією з припинення (комісією з реорганізації, ліквідаційною комісією), утвореною в установленому законодавством порядку.

2. Під час реорганізації Центру його права та обов’язки переходять до правонаступника, що визначається Бобринецькою районною радою.

3. Центр, що є юридичною особою, вважається реорганізованим (ліквідованим) з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідного запису в установленому порядку.

_____________________________

Додаток 1 
до Положення

РЕЄСТР
дітей, які пройшли комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини і перебувають на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі

Порядковий номер
Загальні дані про дитину
Інформація про результати оцінки
Рекомендації щодо психолого-педагогічної допомоги
прізвище, ім’я, по батькові
число, місяць, рік народження
найменування навчального закладу, де навчається (виховується) дитина, адреса (область, район, село/селище/місто, вулиця)
клас/ 
група
інформація про батьків (одного з батьків) або законних представників
наявність особливих освітніх потреб
категорія особливих освітніх потреб
дата та номер висновку про комплексну оцінку
особа, відповідальна за оформлення висновку про комплексну оцінку (прізвище, ім’я, по батькові, найменування посади)
індивідуальний навчальний план
напрями психолого-педагогічної допомоги
асистент вчителя
асистент дитини
найменування необхідного корекційного обладнання
запланована дата проведення повторної оцінки
мати
батько
законні представники
так
ні

 

Додаток 2 
до Положення

РЕЄСТР
фахівців, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами

Порядковий номер
Прізвище
Ім’я
По батькові
Спеціальність
Кваліфікація
Серія, номер та дата видачі диплома про вищу освіту
Найменування вищого навчального закладу, що видав диплом
Місце роботи та контакти
Найменування адміністративно-територіальної одиниці

 

Додаток 3 
до Положення

 

ЗАЯВА
щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини

Додаток 4 
до Положення

 

 

ЗГОДА
батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних їх неповнолітньої дитини

 

 

 

Додаток 5

до Положення

 

ВИСНОВОК
про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини

 

Додаток 6 
до Положення

 

 

ВИСНОВОК
про повторну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини


 

Додаток 7 
до Положення

ЖУРНАЛ
обліку заяв щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини

Порядковий номер

Дата подання заяви

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Число, місяць та рік народження дитини

Прізвище, ім’я, по батькові батьків (одного з батьків) або законних представників, які подали заяву

Причина подання заяви

Час та дата проведення комплексної оцінки


 

Додаток 8 
до Положення

ЖУРНАЛ
обліку висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини

Порядковий номер
Дата проведення засідання фахівців, які провели комплексну оцінку
Прізвище, ім’я, по батькові дитини
Число, місяць та рік народження дитини
Інформація про результати комплексної оцінки
Рекомендації щодо психолого-педагогічної допомоги
Прізвище та ініціали фахівців, які провели комплексну оцінку
Прізвище, ініціали, найменування посади особи, відповідальної за оформлення висновку про комплексну оцінку
наявність особливих освітніх потреб
категорія особливих освітніх потреб
індивідуальний навчальний план
напрями психолого-педагогічної допомоги
асистент вчителя
асистент дитини
найменування необхідного корекційного обладнання
запланована дата проведення повторної оцінки
так
ні

 


Рішення №297 від 30.05.2018 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 30 травня 2018 року                                                                        № 297

м.Бобринець

 

Про припинення в результаті реорганізації

комунального лікувального закладу “Центр

первинної медико-санітарної допомоги

Бобринецького району” шляхом перетворення

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частин 4, 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, статей 104-108 Цивільного кодексу України, статей 52, 53, 54, 78, 137 Господарського кодексу України, з метою поліпшення якості медичного обслуговування населення, підвищення економічної ефективності використання активів, збільшення господарської та фінансової автономії закладу охорони здоров’я

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити в результаті реорганізації шляхом перетворення комунально-лікувальний заклад “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради, юридична адреса: провулок В.Порика, 6, місто Бобринець, Бобринецького району, Кіровоградська область (код ЄДРПОУ 38614230) в комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради.

2. Взяти до відома, що комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради є правонаступником всіх прав та обов’язків комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради.

3. Утворити комісію з реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради та затвердити її склад (додається).

4. Взяти до відома, що відповідно до чинного законодавства до комісії з реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради з моменту створення переходять повноваження щодо управління справами цієї юридичної особи.

5. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”, що припиняється, два місяці з дня оприлюднення відомостей на порталі Міністерства юстиції України. Свої вимоги кредитори подають до комісії з реорганізації, яка їх розглядає кожну окремо після чого приймає відповідне рішення, яке надсилається кредитору не пізніше тридцяти днів з дня отримання вимоги кредитора.

6. Комісії з реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради вжити всіх організаційно-правових заходів передбачених чинним законодавством України при реорганізації.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, промисловості, торгівлі, житлово-комунального господарства, реалізації державної регуляторної політики та приватизації.

 

 

 

Голова районної ради                                                            О.ГАДЕМСЬКА

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Бобринецької районної ради

30 травня 2018 року № 297

 

Склад комісії

з реорганізації комунального лікувального закладу

“Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”

 

Голова комісії:

КУБЕНКО

Наталія Володимирівна

головний лікар КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”

(вул.____________, ідентифікаційний код _________)

Секретар комісії

СВИНОУС

Галина Вікторівна

головний бухгалтер КЛЗ “Центр первинної медико- санітарної допомоги Бобринецького району”

(ідентифікаційний код________________)

Члени комісії:

БЕРГЕР

Сергій Володимирович

заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

(ідентифікаційний код _______________)

КОВБАСЮК

Людмила Євгенівна

начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Бобринецької районної державної адміністрації

(ідентифікаційний код _______________)

НІМЕНКО

Сергій Іванович

заступник голови постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

(ідентифікаційний код ________________)

РІЗАНОВ

Микола Станіславович

член постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту

(ідентифікаційний код ________________)

ТКАЧЕНКО

Світлана Андріївна

головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації

(ідентифікаційний код ________________)

 

Місцезнаходження комісії: провулок В. Порика, 6, місто Бобринець, Кіровоградська область.

Рішення №296 від 30.05.2018 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 травня 2018 року                                                                        № 296

м.Бобринець

Про внесення змін до рішення районної

ради від 21 грудня 2017 року № 272

“Про районний бюджет на 2018 рік”

 

На підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 78 Бюджетного Кодексу України, розпорядження голови Кіровоградської обласної районної державної адміністрації від 04 квітня 2018 року № 204-р, від 02 квітня 2018 року № 206-р, від 20 квітня 2018 року № 235-р та від 03 травня 2018 року № 265-р

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відповідно до пункту 13 рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 272 “Про районний бюджет на 2018 рік” затвердити розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації від 03 травня  2018 року № 99-р “Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік” (додається).

2. Внести зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”, а саме:

збільшити доходи районного бюджету на 1 902 854,00 грн., в тому числі:

доходи загального фонду – на 1 876 854,00 грн.;

доходи спеціального фонду – на 26 000,00 грн.;

збільшити  видатки районного бюджету на 2 259 154.85 грн. (загальний фонд – 1 609 734.85 грн., спеціальний фонд – 649 420,00 грн.);

залучити на фінансування видатків районного бюджету вільний залишок коштів, що утворився станом на 01 січня 2018 року по загального фонду у сумі 356 300,85 грн.;

внести відповідні зміни до додатку 2 даного рішення районної ради (додається);

викласти додатки 3, 4 даного рішення у новій редакції (додаються).

3. Затвердити додаток 1 “Перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2018 році за рахунок коштів  бюджету розвитку районного бюджету” рішення районної  ради від 30 березня 2018 року № 276 у новій редакції (додається).

4. Затвердити додаток 2 “Джерела фінансування районного бюджету на 2018 рік” рішення районної ради від 30 березня 2018 року № 276 у новій редакції (додається).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

 


Результати поіменного голосування з прийняття рішень 17 позачергової сесії Бобринецької районної ради 7 скликання

Результати поіменного голосування з прийняття рішень сімнадцятьої позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 30 травня 2018 року

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало:19

Прийнято.

 

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

2. Про припинення в результаті реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

3. Про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

Дочірні категорії

До уваги громадян