Оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду

Повна назва комісії

Дата, час та місце проведення

Основні питання, що пропонуються до розгляду

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорт

05 листопада 2018 року;

09.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про призначення Кубенко Н.В. на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради.

2. Про звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

05 листопада 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

06 листопада 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 березня 2018 року №289.

4. Про встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1 Г/калорію на опалювальний період 2018/2019 року.

5. Про звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.