№32-гр від 4 грудня 2018 року

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від 04 грудня 2018 року                                                                  № 32- гр

м.Бобринець

 

Про скликання двадцять першої

сесії районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до частин 1, 4, 5 статті 46, пунктів 1, 2 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Бобринецької районної ради:

 

1. Скликати двадцять першу сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання 14 грудня 2018 року о 10.00 годині в малій залі засідань районної ради (ІІІ поверх).

2. На розгляд двадцять першої сесії Бобринецької районної ради внести питання:

1) про призначення Синенької І.А. на посаду директора комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради;

2) про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік;

3) про районний бюджет на 2019 рік;

4) про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”;

5) про затвердження районної комплексної програми з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2018-2022 роки;

6) про звіт директора комунального закладу “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради;

7) про звіт завідувача комунального закладу “Бобринецька районна дитяча бібліотека” Бобринецької районної ради;

8) про звіт завідувача комунального закладу “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради;

9) про звіт директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок культури” Бобринецької районної ради;

10) про звіт директора комунального закладу “Бобринецька дитяча школа мистецтв” Бобринецької районної ради;

11) про надання згоди на безоплатну передачу в користування майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району;

12) про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок;

13) про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок;

14) про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок;

15) про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок;

16) про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки за 2018 рік;

17) про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”;

18) про хід виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки за 2018 рік;

19) про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради №182 “Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області”;

20) про затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними;

21) про план роботи Бобринецької районної ради на 2019 рік;

22) про визначення умов оплати праці;

23) різне.

3. Запросити на пленарне засідання двадцять першої сесії Бобринецької районної ради депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання та запрошених згідно додатку, що додається.

4. Виконавчому апарату Бобринецької районної ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                                              О.ГАДЕМСЬКА

 

 

 

Додаток

до розпорядження

голови районної ради

від __ _____ 2018 року ___-гр

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні двадцять першої сесії Бобринецької районної ради

від 14 грудня 2018 року

 

Алексєєнко Руслан Сергійович – начальник Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Винник Олександр Леонідович – начальник 24 ДПРЧ управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Гончарук Олег Вікторович – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області;

Гребенюк Інна Андріївна – голова Бобринецької ветеранської організації;

Григорчук Валерій Сильвестрович – начальник Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, підполковник поліції;

Ісупов Ігор Володимирович – начальник Бобринецької державної податкової інспекції Новоукраїнського управління Головного управління Державної фіскальної служби України у Кіровоградській області;

Капітоненко Микола Петрович військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату;

Коваленко Олег Іванович – начальник Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури;

Кубенко Наталія Володимирівна – директор комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”;

Лашкул Володимир Георгійович – головний інспектор Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області;

Леус Ігор Сергійович – директор (головний редактор) ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день”;

Пітенко Віталій Анатолійович – начальник управління Держпродспоживслужби в Бобринецькому районі;

Пріхно Валентина Миколаївна – начальник управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому районі;

Семенюк Лариса Віталіївна – головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні;

Синьогуб Андрій Михайлович – начальник Бобринецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

 

 

 

Продовження додатка

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні

двадцять першої сесії Бобринецької районної ради

від 14 грудня 2018 року

Бобринецька районна державна адміністрація:

 

Тертичний Олег Васильович – голова Бобринецької районної державної адміністрації

Когадько Юрій Миколайович – перший заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації

Карпова Галина Юріївна – керівник апарату Бобринецької  районної державної адміністрації

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

Ковбасюк Людмила Євгеніївна – начальник відділу з юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадянами апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Хоружа Любов Миколаївна – начальник загального відділу апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Гребень Лариса Олександрівна – начальник відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації

Неклеса Лілія Анатоліївна – начальник служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації

Славінська Ірина Василівна – начальник архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації

Панібратець Петро Іванович – начальник управління агропромислового Бобринецької розвитку районної державної адміністрації

 

 

 

Продовження додатка

 

 

Список

запрошених осіб, що інформують на пленарному засіданні

двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 14 грудня 2018 року

 

Гончарук Олег Вікторович – начальник відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Димченко Володимир Іванович – директор комунального закладу “Бобринецька дитяча школа мистецтв”.

Іванова Надія Вікторівна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Ісакова Руслана Геннадіївна – директор комунального закладу “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука”.

Когадько Юрій Миколайович – перший заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації.

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації.

Матягіна Катерина Володимирівна – начальник управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації.

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації.

Павелко Любов Євгеніївна – завідувач комунального закладу “Бобринецька районна бібліотека для дорослих”.

Плющевський Сергій Олександрович – директор комунального закладу “Бобринецький районний Будинок культури”.

Почтар Альона Анатоліївна – начальник відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

Сабліна Наталія Анатоліївна – заступник голови Бобринецької районної ради.

Ткаченко Тетяна Миколаївна – завідувач комунального закладу “Бобринецька районна дитяча бібліотека”.

 

 

 

Продовження додатка

 

Список

міського та сільських голів Бобринецького району, запрошених для участі в пленарному засіданні двадцять першої сесії районної ради

сьомого скликання

від 14 грудня 2018 року

з/п

Назва ради

П.І.Б. голови

1

Бобринецька міська рада

Сніжко Валерій Вадимович

2

Апрелівська

(Володимиро-Іллінська)

Гартман Наталія Вікторівна

3

Благодатненська

(Куйбишевська)

Денисова Валентина Миколаївна

4

Бобринківська

Утулова Марина Іванівна

5

Буховецька

Гурдиш Дмитро Юрійович

6

Василівська

Курач Валентин Петрович

7

Веселівська

Секрет Констянтин Леонідович

8

Верхньоінгульська

Руденко Олена Станіславівна

9

Витязівська

Погосян Аветік Артакович

10

Златопільська

(Свердлівська)

Поліщук Віктор Васильович

11

Кетрисанівська

Червоняк Олександр Васильович

12

Костомарівська

Ільчишина Галина Петрівна

13

Кривоносівська

(Червонозорівська)

Копотій Людмила Миколаївна

14

Мар”янівська

Цидуляк Анатолій Михайлович

15

М-Бабанська

Карась Олена Анатоліївна

16

Новомиколаївська

Лисогор Антоніна Володимирівна

17

Новоградівська

Нечай Микола Станіславович

18

Олексіївська

Кравченко Іван Панасович

19

Павлогірківська

Мазенко Віра Василівна

20

Рощахівська

Дубчак Світлана Федорівна

21

Солонцюватська

Рябоконь Ольга Іванівна

22

Сугокліївська

Кулікович Галина Анатоліївна

23

Тарасівська

Шворінь В’ячеслав Вікторович

24

Федіївська

Дацун Галина Михайлівна

25

Чарівненська

Крамаренко Микола Іванович

 

__________________________

 

 

 

 

 

 

До уваги громадян