Оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду

Повна назва комісії

Дата, час та місце проведення

Основні питання, що пропонуються до розгляду

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

10 грудня 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про призначення Синенької І.А. на посаду директора комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради.

2. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік.

3. Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради.

4. Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна дитяча бібліотека” Бобринецької районної ради.

5. Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради.

6. Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний Будинок культури” Бобринецької районної ради.

7. Про звіт директора КЗ “Бобринецька дитяча школа мистецтв” Бобринецької районної ради.

8. Про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки за 2018 рік.

9. Про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”.

10. Про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради №182 “Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області”.

11. Про план роботи Бобринецької районної ради на 2019 рік.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури

11 грудня 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік.

2. Про затвердження районної комплексної програми з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2018-2022 роки.

3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (Лисенко Ольга Володимирівна)

4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (“Міський центр дозвілля молоді”)

5. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (“НАФТОПРАЙМ”)

6. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (для продажу права оренди)

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорт

11 грудня 2018 року;

14.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

8. Про хід виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки за 2018 рік.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

12 грудня 2018 року;

11.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

2. Про районний бюджет на 2019 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

4. Про затвердження районної комплексної програми з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2018-2022 роки.

5. Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради.

6. Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна дитяча бібліотека” Бобринецької районної ради.

7. Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради.

8. Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний Будинок культури” Бобринецької районної ради.

9. Про звіт директора КЗ “Бобринецька дитяча школа мистецтв” Бобринецької районної ради.

10. Про надання згоди на безоплатну передачу в користування майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району. (ІРЦ)

11. Про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки за 2018 рік.

12. Про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”.

13. Про хід виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки за 2018 рік.

14. Про затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними.

15. Про визначення умов оплати праці.