Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

17 вересня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

- про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на дорогах місцевого значення у 2018 році;

- про поліпшення інвестиційного клімату в Кіровоградській області.

Крім того, голова облдержадміністрації звернув увагу на питання щодо підтримки військових частин, які дислокуються на території області. Він зауважив, що завдання місцевих органів влади – тримати руку на пульсі потреб військових, знати, яка їм потрібна допомога і що зробити для вирішення цих питань. Адже військовослужбовці мають відчувати підтримку і суспільства, і влади.

У ході апаратної наради голова обласної ради Олександр Чорноіваненко повідомив, що протягом 11-14 вересня в Одеській області відбулася нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування України. У переліку питань, що розглянули на нараді, було питання медичної реформи. Олександр Чорноіваненко наголосив керівникам територій на тому, що не потрібно зволікати з перетворенням медичних установ другого і третього рівнів на некомерційні підприємства.