№2-гр від 2 січня 2019 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від “_02_”_січня_ 20_19_ року                                                                    №_2-гр_

Про погодження штатного

розпису комунального

підприємства “Інженерний центр”

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Статуту комунального підприємства “Інженерний центр”, затвердженого рішенням восьмої сесії Бобринецької районної ради від 25 квітня 2007 року №94, зі змінами, затвердженими рішенням районної ради від 26 лютого 2016 року № 74:

1. Погодити штатний розпис комунального підприємства “Інженерний центр” на 2019 рік у кількості 2 (двох) штатних одиниць з місячним фондом заробітної плати 9515,00 (дев’ять тисяч п’ятсот п'ятнадцять) гривень 00 коп. (додається).

2. Зняти з контролю розпорядження голови Бобринецької районної ради від 02 січня 2018 року № 2-гр “Про затвердження штатного розпису комунального підприємства “Інженерний центр” у зв’язку із закінченням терміну дії.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Сабліну Н.А.

Підстава: клопотання КП “Інженерний центр” від 02.01.2019 року №1 на 2 арк. у 1 прим.

Голова районної ради                                                  О.ГАДЕМСЬКА

ЗВІТ по інформаційним запитам