№6-гр від 1 лютого 2019 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від “_01_”__лютого__ 2019 року                                                                №_6-гр_

Про створення комісії

Відповідно до статей 43, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, зі змінами, рішення вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради від 22 червня 2018 року № 307 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району”, рішення № 2 постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення від 29 січня 2019 року:

1. Створити конкурсну комісію з передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району у кількості п'яти осіб.

2. Затвердити склад конкурсної комісії з передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району (додається).

3. Комісії забезпечити проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме: комплексу будівель, що знаходиться за адресою м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78, Кіровоградської області.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                              О.ГАДЕМСЬКА

Розпорядження голови Бобринецької районної  ради

від 01 лютого 2019 року

№ 6-гр