П Р О Т О К О Л №1 засідання конкурсної комісії з передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району від 4 лютого 2019 року

П Р О Т О К О Л №1

від 4 лютого 2019 року                                                                      м.Бобринець

час проведення: 09.00

місце проведення: мала зала Бобринецької районної ради

Присутні:

Голова комісії:

Німенко Сергій Іванович

Члени комісії:

Костюкова Олена Вікторівна

Нестеренко Людмила Миколаївна

Цесарський Анатолій Юрійович

Присутні 4

Відсутні: Бергер С.В.

Запрошені:

Гадемська Олена Антонівна

Сабліна Наталія Анатоліївна

Сорочан Наталія Анатоліївна

Гончарук Олег Вікторович

Веде засідання: Німенко Сергій Іванович – голова конкурсної комісії.

СЛУХАЛИ: Німенка С. І.

Про проведення організаційного засідання конкурсної комісії щодо надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме: комплексу будівель, що знаходиться за адресою м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78, Кіровоградської області.

Про ознайомлення членів комісії з Порядком проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району, затвердженого рішенням 18 сесії Бобринецької районної ради 7 скликання від 22.06.2018 року №307.

Німенко С.І., голова конкурсної комісії – запропонував членам комісії оглянути комплекс будівель, що знаходиться за адресою м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78, Кіровоградської області та продовжити роботу комісії 5 лютого о 9.00 год. у малій залі Бобринецької районної ради.

Хто за пропозицію, оглянути комплекс будівель, що знаходиться за адресою м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78, Кіровоградської області та продовжити роботу комісії 5 лютого о 9.00 год., прошу голосувати:

Результати голосування:

ЗА 04

Проти 00

Утримались 00

Не голосували 00

Всього проголосувало: 04

ВИРІШИЛИ: оглянути комплекс будівель, що знаходиться за адресою м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78, Кіровоградської області та продовжити роботу комісії 5 лютого о 9.00 год.

Підписи:

Голова комісії:                                         С.Німенко