Відзначаємо День Європи в Україні

Шановні жителі району!

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це день спільних цінностей та спільної історії.

Зважаючи, що Україна взяла важливий стратегічний курс на європейську інтеграцію, це знакова для нас подія. Відзначаючи День Європи, українці проголошують, що  ми вільна та незалежна держава, яка є гідним членом європейської спільноти. Це дійсно можна побачити в кожному куточку України. Адже від нашого прагнення до європейського майбутнього і бажання змінити життя на краще залежить розвиток кожного села, району, області та всієї нашої держави.

Минулого року Європа зробила крок назустріч громадянам нашої держави, підписавши угоду про безвізовий режим з Україною. Це шлях довіри і взаємоповаги. Адже безвіз - не тільки подорожі, а й нові перспективи для нашої держави. Тож від щирого серця вітаємо всіх з Днем Європи!

З повагою,

Голова районної ради Олена Гадемська Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний

ЗВІТ по інформаційним запитам