Працювала районна робоча група щодо об’єднання територіальних громад району

10 жовтня голова районної ради Олена Гадемська, прийняла участь у засіданні районної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територіальних громад району.

На засіданні також були присутні голова райдержадміністрції Олег Тертичний, депутати райради, голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Присутні розглядали питання про хід проведення децентралізації на території Бобринецького району та протокольне доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Бобринецького району.

Згідно з Перспективним планом, у Бобринецькому районі добровільно мають об’єднатися у три громади, серед них – і Бобринецька ОТГ.

Представники від сільських громад району та депутати районної ради висловилися проти об’єднання, у зв’язку з відсутністю чіткої законодавчої бази та розвиненої інфраструктури громад, а також належного сполучення між селами району. Також було зауважено, що на території сільських рад проходили сходи жителів громад, на яких не підтримали пропозиції щодо створення нових об’єднаних територіальних громад або приєднання до діючої Бобринецької міської ОТГ.

За підсумками засідання районної робочої групи було вирішено внести пропозицію до проекту змін обласного Перспективного плану від Бобринецького району не підтримувати об’єднання та виключити Бобринецький район з Перспективного плану формування територіальних громад Кіровоградської області. За таке рішення проголосувала більшість голів сільських рад та депутатів районної ради, присутніх на засіданні.

ЗВІТ по інформаційним запитам